کد خبر ۸۰۰۸۲ ۲۵۳ بازدید انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲

دمای قم به 4 درجه می‌رسد

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 6 درجه و 20 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 4 درجه و 16 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی ابری همراه با غبار صبحگاهی به تدریج افزایش ابر و وزش باد در اواخر وقت بارش باران و در ارتفاعات بارش برف است.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم نیمه ابری تا ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد بارش باران و در ارتفاعات بارش برف در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 7 درجه و 13 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 6 درجه و 20 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با سه درجه و منطقه کوه سفید با 21 درجه بود.