کد خبر ۸۲۱۹۲ ۲۳۲ بازدید انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۰

واکنش‌ «شورای هماهنگی اصولگرایان» نسبت به سر مقاله نشریه 19 دی

شورای هماهنگی اصولگرایان قم در واکنش به سرمقاله روز گذشته نشریه 19 دی خواستار پیگیری این موضوع از سوی مراجع ذی‌صلاح شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، انتشار سرمقاله روز گذشته نشریه 19 دی قم به قلم ایمان سهرابی با تیتر « دی را به خاطر داشته باشید» واکنش های متفاوتی را در محافل قم به دنبال داشته است.

شورای هماهنگی اصولگرایان قم نیز در بیانیه‌ای نسبت به مطالب منتشر شده در نشریه 19 دی واکنش نشان داد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

بعضی‌ها چه مطبوعات، چه بعضی از عناصر گوناگون توصیه‌پذیر نیستند؛ آنها از ما توصیه نمی خواهند؛ معلوم نیست سیاستهای بعضی از این دستگاه‌ها و مطبوعات و رسانه‌ها را کی معین می کند و کجا معین می شود، نانشان در ایجاد اختلاف است. مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی)

در حالی که پس از شهادت فرمانده سلحشور سپاه قدس،حاج قاسم سلیمانی همه جناح‌های سیاسی و همچنین رسانه‌های داخل کشور با سلیقه‌های مختلف سیاسی، سوگوار شهادت این مرد بزرگ هستند و در دفاع از سپاه و محکومیت ترامپ و مسئولین آمریکا در جبهه واحد قرار گرفته‌اند، ظاهرا یکی از رسانه‌های معلوم الحال قم که نام مقدس یکی از روزهای بزرگ انقلاب را به دوش می کشد و حامی سرسخت دولت است ماموریت دیگری برای خود تعریف کرده است.

فراموش نکرده ایم که در چند راهپیمایی و تجمعات گسترده مردمی اخیر، حمایت از سردار سرافراز موشکی ایران نقطه مشترک فریاد مردم مومن و انقلابی بود و چه دردناک است در حالیکه تمام دنیای استکبار عزم خود را برای نابودی نقطه قوت دفاعی نظام مقدس ما بکار بسته اند صدایی از شهرکریمه اهل بیت(س) در حمایت از دشمنان قسم خورده نظام مقدس اسلامی بلند شده است.

روزنامه 19 دی که از بدو شکل گیری به جای انتشار اخبار متناسب با اسم خود! بیشتر رویکرد تفرقه افکنی و حمایت افراطی از برخی اشخاص و جریان های مشکوک را در کارنامه خود دارد، در یادداشتی شرم آور، اقدام به هم آوایی با بلندگوهای دشمن نموده و ضمن ایجاد شبهات مختلف و اختلاف پراکنی، اقدام به توهینی گستاخانه به یادگار و همرزم شهید سلیمانی نموده است.

شورای هماهنگی اصولگرایان قم ضمن محکومیت این اقدام مشکوک، از مسئولین قضائی و مطبوعاتی قم درخواست دارد فورا اقدام به برخورد مقتضی با این جریده وابسته نموده و اجازه ندهند رسانه‌هایی که سهم فراوان و بی حد و اندازه ای از سفره بیت المال دارند به بلندگوی دشمن تبدیل شوند و به نشر اکاذیب و اختلاف افکنی بین مردم بپردازند.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/