مدیرعامل آتش‌نشانی قم خبر داد

نجات جان 5 شهروند قمی از میان آتش

عباس جعفری مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در حادثه‌ آتش‌سوزی که بامداد امروز در یک آشپزخانه رخ داد، 5 شهروند قمی محبوس شده میان آتش با حضور به موقع نیروهای آتش‌نشانی نجات پیدا کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان اعلام کرد

تیراندازی در بیمارستان شهید بهشتی قم

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم علت تیراندازی در بیمارستان شهید بهشتی قم را تشریح کرد و گفت: برای کنترل طرفین یک نزاع رخ‌داده شده، یک تیر هوایی شلیک شده و شلیک این تیر هیچ خسارت جانی و مالی نداشته است.

دادستان سابق عمومی و انقلاب قم:

گرفتاری‌های شخصی برای مسؤولان قضایی قابل قبول نیست/بنده طی مدت مسئولیت تلفن همراه خود را خاموش نکرده‌ام

دادستان سابق عمومی و انقلاب قم با تاکید بر اینکه زحمات دستگاه قضایی شبانه‌روزی است، گفت: گرفتاری‌های شخصی برای این مجموعه غیرقابل قبول است، بنده طی 10 سال اخیر زودتر از ساعت 2 بامداد نخوابیده و تلفن همراه خود را خاموش نکرده‌ام.

فرمانده انتظامی استان قم خبر داد:

سارقان ۴۰۰ میلیاردی جواهرات و سنگ‌های قیمتی قم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی استان قم از دستگیری ۲ سارق به اتهام سرقت جواهرات و سنگ‌های قیمتی از منزلی در قم به ارزش ۴۰۰ میلیارد ریال خبر داد و اظهار داشت: با پیگری های تیمی مجرب از مأموران آگاهی استان قم با شناسایی محل اختفای متهمان کشف و به همراه اموال مسروقی دستگیر شدند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم خبر داد:

گاز مونوکسید کربن جان یک تن را در قم گرفت/ 3تن راهی بیمارستان شدند

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: طی 48 ساعت گذشته یک تن بر اثر استنشاق گاز مونوکسیدکربن در این استان جان خود را از دست داد و هشت تن مصدوم شدند که سه تن آنان به مراکز درمانی انتقال یافتند.

در شانزدهمین مورد اعزامی؛

اعضای بدن یک شهروند قمی اهدا شد

در شانزدهمین مورد مرگ مغزی اعزامی از قم، اعضای بدن یک آقای 44 ساله اهدا شد ، پس از رضایت خانواده ایشان و هماهنگی های انجام شده، این فرد از بیمارستان شهید بهشتی قم به بیمارستان شریعتی تهران اعزام تا با اهدای اعضای خود پدر یا مادر و یا فرزند خانواده ای را از مرگ و معلولیت نجات دهد.

طی هشت ماهه اول سال جاری ؛

ارجاع بیش از یکصد مورد درخواست بررسی وقوع قصور در امر درمان

فرزانه مهدی زاده معاون اداره کل پزشکی قانونی قم اظهار داشت : طی هشت ماهه اول سال جاری، بیش از یکصد مورد درخواست بررسی قصور احتمالی در امر درمان به اداره کل پزشکی قانونی قم ارجاع داده شده است که تا کنون بیش از60 درصد از این پرونده ها رسیدگی شده است.

معاون فوریت‌های پزشکی استان قم:

قاتل خاموش باز هم در قم قربانی گرفت/ ۴ مجروح بر اثر برخورد خودروی پژو با شتر

مهدی فراهانی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم از فوت یک نفر در قم بر اثر مسمومیت با گاز CO خبر داد. همچنین شب گذشته برخورد شدید ۲ شتر با خودروی پژو درجاده گرمسار ۴ مجروح بجای گذاشت.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان قم خبر داد:

وقوع 204 تصادف طی 4 روز در قم

دکتر محمدرضا حسنی رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان قم با اشاره به آمار امدادرسانی اورژانس قم در چهار روز گذشته گفت: در این مدت 806 ماموریت از سوی ماموران اورژانس انجام شد که 204 مورد از این ماموریت‌ها به تصادفات اختصاص داشت.

رئيس پليس آگاهي استان قم خبر داد:

دستگيری باند سارقان سابقه دار با 48 فقره انواع سرقت در قم

سرهنگی کرمی با اشاره به دستگیری تهدادی سارق و مالخر اظهار داشت : متهمان با استفاده از سوئيچ يدکي،تعداد هفت دستگاه موتورسيکلت با شيوه يکسره کردن، 35 فقره محتويات داخل خودرو با استفاده از سوئيچ يدکي به منظور باز کردن درب خودروهاي پرايد مدل پايين مورد سرقت قرار داده اند.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم خبر داد:

مرگ تلخ در محور قم سلفچگان/ تصادف پراید‌ها 5 مجروح برجای گذاشت

مهدی فراهانی معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم از وقوع یک حادثه ناگوار در محور قم – سلفچگان خبر داد و گفت: در این حادثه یک مرد به علت سوختگی در اثر حریق خودرو جان باخت و سرنشین دیگر نیز دچار 60 درصد سوختگی شده است.

معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم خبر داد:

تصادف در محور سلفچگان-ساوه 7 کشته و مجروح بر جای گذاشت

مهدی فراهانی معاون مرکز فوریت های پزشکی استان قم گفت: وقوع تصادف در محور سلفچگان به ساوه در مسیر ورودی آوه ۷ کشته و مجروح بر جای گذاشت ، در این حادثه دو دستگاه خودرو سبک با یک دستگاه کامیون برخورد کرد که یک نفر آقا حدود ۴۰ ساله در صحنه تصادف فوت کرد.

طی دو سال فعالیت اورژانس هوایی قم؛

بالگرد اورژانس قم 258 بار به پرواز در آمد/انتقال 590 مجروح و بیمار بدحال به مراکز درمانی

دکتر محمدرضا حسنی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم، با اشاره به نگاهی گذرا به آمارخدمات اورژانس هوایی در2سال گذشته اظهار کرد: در این مدت 258مورد پرواز اتفاق افتاد که 590 مجروح و بیمار را به مراکز درمانی انتقال یافت.

رئيس پليس فتا فرماندهی انتظامی استان قم خبر داد:

دستگيری کلاهبردار دو ميليارد و ششصد ميليون ريالی در قم

سرهنگ علي موالی با اشاره به شکایت يکي از هموطنان در يکي از استان هاي غربي مبني اينکه فردي بيش از دو ميليارد و ششصد ميليون ريال کلاهبرداری کرده است اظهار داشت:ممتهم در استان هاي مختلف به مدت دو سال متواري بوده که پس از پيگيري و رديابي از حضور نامبرده در قم مأموران وی را شناسایی و دستگیر کردند.

یادداشت

آخرین اخبار

پربحث ترین ها

    پربیننده ترین ها