معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی قم:

حریق انبار چوب قم کنترل شد؛ علت حادثه در دست بررسی است

علیرضا بابا احمدی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی قم از کنترل حریق انبار چوب خبر داد و گفت: در حال حاضر جلوی سرایت آتش گرفته شده و نیروها مشغول لکه‌گیری وایمن‌سازی محل هستند، همچنین علت قطعی حادثه مشخص نیست.

معاون اورژانس قم:

حادثه آتش‌سوزی انبار چوب در قم با 9 مصدوم تمام شد

معاون اورژانس قم از مصدومیت 9 نفر در حادثه آتش‌سوزی انبار چوب در میدان سعیدی خبر داد و گفت: 6 نفر از این مصدومان آتش‌نشان و سه نفر دیگر از شهروندان بودند که توسط نیروهای اورژانس در محل درمان شدند.

رئیس پلیس آگاهی:

دو سارق جلوبانکی دردام پلیس قم افتادند

سرهنگ احمد کرمی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی قم گفت: 2 سارق 'جلو بانکی' که مدت ها تحت نظر نامحسوس بودند، با هوشیاری ماموران پلیس آگاهی این استان دستگیر شدند ، در حال حاضر کارآگاهان آگاهی در حال تحقیق و بررسی دیگر اعمال مجرمانه این سارقان هستند.

باز هم حادثه در کوه دو برادران قم ؛

حادثه در یکی از بلندترین پرتگاه‌های کشور در قم + تصاویر

ظهر دیروز حادثه گرفتار شدن یک جوان در کوه دوبرادران قم به تیم امداد و نجات کوهستان آتش‌نشانی قم اعلام شد ، پس از این حادثه تیم امداد و نجات کوهستان آتش‌نشانی قم به محل حادثه در کوه دوبرادران قم اعزام شدند.

خبر های کوتاه از فعالیت های نیروی انتظامی :

از امتناع مأمور پلیس از رشوه تا دستگیری سارقان سگ‌های نگهبان در قم

سرهنگ سید محمد سیف زاده اظهار داشت: یکی از مأموران کلانتری ۱۷ قم به همراه سرباز وظیفه حین گشت زنی با موتورسیکلت به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک و راننده بدون توجه به دستور ایست پلیس متواری شده اما پس از دستگیری و حین انتقال وی پیشنهاد به رشوه می کند که این مهم نیز صورتجلسه می شود.

در رابطه با مرگ دستفروش قمی؛

۵ مأمور شهرداری قم بازجویی شدند/ قتل عمد مطرح نیست

مهدی کاهه دادستان قم از بازجوی پنج مأمور شهرداری قم در رابطه با حادثه مرگ راننده وانت فروشنده میوه در قم خبر داد و اظهار داشت: بر اساس بازرسی و تحقیق از شاهدان عینی و همچنین بررسی مستندات، موضوع قتل عمد در این حادثه مطرح نیست.

سرپرست مرکز بهداشت استان قم خبر داد:

دو استخر در قم پلمپ شد/کشف 500 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته از مجتمع بین راهی قم

سرپرست مرکز بهداشت استان قم از پلمپ دو استخر به دلیل نقص های بهداشتی خبر داد و اظهار داشت : بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت قم بر اساس رسالت خود به صورت مستمر و زمانبندی شده ضمن نظارت بر رعایت بهداشت، طبق ضوابط و دستورالعمل ها اقدام به آموزش متصدیان استخرها می کنند.

رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان قم عنوان کرد:

موتورسواران همچنان در صدر حادثه آفرینان قم/ 428 مجروح در تصادفات موتورسیکلت در یک هفته گذشته

دکتر محمد رضا حسنی با بیان اینکه همواره بیش از 60 درصد از حوادث ترافیکی مربوط به موتورسواران در قم است گفت: حوادث یک هفته گذشته در مناطق شهری و جاده های این استان 654 مصدوم برجا گذاشت که سهم حوادث مربوط به موتورسواران 428 مصدوم بوده است.

فرمانده انتظامی استان قم مطرح کرد:

در هفته های اخیر ۳ فقره نزاع منجر به قتل در قم رخ داده است

عاملین نزاع و درگیری های منجر به قتل اخیر در قم باحضورسردارمجتبایی فرمانده انتظامی استان شناسایی ودستگیری شدند ، سردار کاظم مجتبایی فرمانده انتظامی قم با اشاره به شناسایی عاملان دو قتل اخیر در قم گفت: قاتلان دارای سن کم هستند و این یک خطر و آسیب می باشد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مطرح کرد:

دستگیری 7 نفر از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر کشور در قم

غلام عباس بلفکه رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم اظهار داشت: در 48 ساعت گذشته با تلاش گسترده و بی‌وقفه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، در محورهای مواصلاتی استان موفق به دستگیری 7 نفر از عناصر اصلی قاچاق مواد مخدر در کشور شده‌ایم.

وقتی اولویت اول پلیس حفاظت از جان مردم باشد؛

مامور وظیفه شناس پلیس قم ، ناجی کودک 1.5 ساله

کودک 1.5 ساله ای که به علت خوردن شامپو دچار تنگی نفس شده بود با سرعت عمل مامور وظیفه شناس کلانتری 15 قم و انتقال سریع مصدوم به مراکز درمانی باعث شد این کودک از مرگ حتمی نجات یابد ، پدر این کودک با حضور در دفتر نظارت همگانی 197 از این مامور در حضور فرمانده انتظامی استان تقدیر کرد.

رئیس پلیس آگاهی قم خبر داد:

قتل یک جوان 20 ساله در قم/اعتراف ضارب به جرم خود

سرهنگ احمد کرمی رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم با اعلام خبر قتل یک جوان در میدان مطهری قم ،گفت: درگیری سه موتورسیکلت سوار با جوانی قم منجربه قتل این جوان شد که ضارب توسط ماموران پلیس آگاهی قم دستگیر شد.

هشدار رئیس پلیس فتای استان قم ؛

اطلاعات سفر خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک نگذاريد

سرهنگ علی موالی رئيس پليس فتا استان با اشاره به افزايش حجم سفرها در شروع فصل تابستان اظهار داشت: لازم است هموطنان قبل از اعزام به سفر به نکات هشداري پليس توجه کرده و آن را مد نظر قرار دهند.

دادستان قم خبر داد:

برخورد قاطع دستگاه قضایی با متهمان غرق شدن کودک هشت ساله ساله

دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: دستگاه قضایی با متهمان غرق شدن کودک هشت ساله برخورد قاطعانه داشت و در این راستا 2 تن از متهمان حادثه دلخراش غرق شدن کودک هشت ساله در استخر بازداشت و روانه زندان شدند.

یادداشت

آخرین اخبار

پربحث ترین ها

    پربیننده ترین ها