معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی قم:

حریق انبار چوب قم کنترل شد؛ علت حادثه در دست بررسی است

علیرضا بابا احمدی معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی قم از کنترل حریق انبار چوب خبر داد و گفت: در حال حاضر جلوی سرایت آتش گرفته شده و نیروها مشغول لکه‌گیری وایمن‌سازی محل هستند، همچنین علت قطعی حادثه مشخص نیست.

فرمانده انتظامی شهرستان قم خبر داد:

سارق حرفه‌ای کارخانجات قم دستگیر شد

هادی دیده‌ور فرمانده انتظامی شهرستان قم با اشاره به در پی وقوع چندین فقره سرقت از کارگاه‌ها و کارخانه‌ها در قم از دستگیری یک سارق حرفه‌ای خبر داد و اظهار داشت: متهم به ۲۷ فقره سرقت از کارگاه‌ها و کارخانه‌ها اعتراف کرد.

میانگین سنی فوت شدگان بین 18تا35 سال ؛

زنگ خطری به نام موتورسیکلت در قم!

سهم پنجاه درصدی راکبان موتورسیکلت در تصادفات منجر به فوت استان قم، آنرا به زنگ خطری جدی تبدیل کرده است. طیق آمار از ابتدای سال تاکنون 4200 تصادف منجر به جرح در شهر ثبت شده است که 2600 مورد مربوط به موتورسیلکت است. در طول هر 24 ساعت 40تا50 درصد ظرفیت نیروهای اورژانس صرف امداد رسانی کاذب به موتور سواران می شود.

توضیحات رئیس اورژانس قم در خصوص فوت جوان قمی در برف ؛

مردم با دیدن ماشین آمبولانس همراهی نکردند/دلایل فنی عدم حضور بالگرد

متاسفانه در روز جمعه شاهد عدم همکاری مردم بودیم و با وجود اینکه آمبولانس در حال تردد بود، اما برخی از خودروها به آمبولانس راه نمی دادند. فرماندهی پرواز پس از محاسبات رفت و برگشت بالگرد در صورتی که به تاریکی هوا بخورد، نمی تواند بالگرد را به پرواز در آورد و به همین دلیل نیز از اورژانس هوایی استفاده نشد.

رئیس پلیس آگاهی استان قم:

سه سارق موتور سیکلت در قم دستگیر شدند

سرهنگ احمد کرمی رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری ۳ سارق موتورسیکلت در قم و کشف ۱۱ فقره سرقت در این رابطه خبر داد و اظهار داشت: متهمان با اعتراف به 11 فقره سرقت موتورسیکلت به همراه پرونده متشکله تحویل مراجع قضایی شده اند.

در پی نشتی لوله اصلی آب و فرونشست زمین صورت گرفت

ساختمان‌های محدوده تقاطع شهدای 15 خردادتخلیه شد

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: در پی نشتی لوله اصلی انتقال آب و فرونشست زمین در تقاطع شهدای 15 خرداد ساختمان‌های محدوده تقاطع تخلیه شده‌اند.

رئیس پلیس راه استان همدان عنوان کرد:

تصادف اتوبوس حامل اساتید قمی

خودروی حامل اساتید در جاده اراک - ملایر از مسیر اصلی خارج شد. سرنشینان این وسیله نقلیه شامل ۱۹ استاد دانشگاه مرد و ۵ زن بودند.که در این حادثه متاسفانه یک تن کشته و ۷ تن مجروح شدند ، برابر نظر کارشناسان پلیس، عدم توجه به جلو علت این حادثه بوده است.

رئيس پليس آگاهي استان قم خبر داد

سارق27 ساله اقلام داخل خودرو دستگیر شد

رئيس پليس آگاهي استان قم از دستگيري يک سارق داخل خودرو و اعتراف وي به 35 فقره سرقت در قم خبر داد.

در اقدامی خدا پسندانه ؛

اعضای بدن کودک 6 ساله قمی اهدا شد

پدر و مادر ايثارگر و نوعدوست محمدطاها ٦ ساله با اهدای اعضای پاره تن خود به چندین كودك بيمار ، حيات و زندگی دوباره بخشیدند ، از ابتدای سال ۱۳۹۶ اين بيمار چهاردهمين مورد اهدای عضو از استان قم بود که به تهران جهت اهداي عضو اعزام شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم:

متهم تحت تعقیب با 12 کیلوگرم هروئین دستگیر شد

سرهنگ غلام عباس بلفکه اظهار داشت: در پیگیری اطلاعاتی اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قم مشخص شد یک متهم تحت تعقیب مقدار قابل‌توجهی مواد مخدر در منزلش نگهداری می‌کند که بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران این پلیس قرار گرفت.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم خبر داد:

تیراندازی به سمت محیط بانان در منطقه حفاظت شده پلنگ دره / کشف سه لاشه قوچ و میش از شکارچیان

طیب احمدی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم گفت: شکارچیان متخلف در منطقه حفاظت شده پلنگ دره در مواجهه با محیط بانان به سمت آنها تیراندازی و با رها کردن شکار از منطقه متواری شدند.

رئیس هیات نجات غریق قم:

ناجیان در جریان فوت کودک قمی مقصر نبودند/قانون مقصر اصلی را معرفی می کند

رئیس هیات نجات غریق و غواصی استان قم با اشاره به آخرین وضعیت پرونده محمد طاها کودک 6 ساله قمی گفت: در جریان فوت این کودک به ‌علت غرق شدن در مجتمع تفریحی آب و تاب قم، ناجیان مقصر نبودند و دادگاه مقصر اصلی را به زودی معرفی خواهد کرد.

62 درصد مصدومان تصادفات سرنشینان موتورسیکلت :

سه تن در حوادث رانندگی قم کشته شدند

در حوادث رانندگی یک هفته گذشته این استان سه تن کشته و 429 تن مصدوم شدند. 255 حادثه ترافیکی معادل 65درصد و 267 مصدوم معادل 62درصد مربوط به سرنشینان موتورسیکلت بوده است. از ابتدای سال جاری تا پایان آبانماه، اورژانس 115 قم 18 هزار و 312 مورد مربوط به حوادث رانندگی را امدادرسانی کرده است.

با شروع هوای سرد؛

قاتل خاموش درقم قربانی گرفت/حریق در شهرک شکوهیه با سه مصدوم

بدلیل استفاده از گرمایش ذغال چوب در داخل چادر و مسمومیت با گاز مونوکسید کربن جوان ۳۲ ساله جان خود را از دست داد. همچنین حریق در کارخانه ای در شهرک صنعتی شکوهیه قم باعث باعث مصدومیت و سوختگی سه تن شد.

یادداشت

آخرین اخبار

پربحث ترین ها

    پربیننده ترین ها