کد خبر ۱۰۳۲۰۸ انتشار : ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

300 بسته فرهنگی در قالب رزمایش مشق همدلی میان دانش آموزان نیازمند استان قم توزیع می‌شود

مسئول قرارگاه فرهنگی جهادی شهید ابراهیم رشید گفت: به همت این قرارگاه 300 بسته فرهنگی و لوازم‌التحریر در قالب رزمایش مشق همدلی میان دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از تسنیم، سمیه عسگری اظهار داشت: به همت قرارگاه فرهنگی جهادی شهید ابراهیم رشید شهید مدافع حرم 300 بسته فرهنگی و لوازم‌التحریر در قالب رزمایش مشق همدلی میان دانش آموزان  نیازمند توزیع می‌شود.

همسر شهید ابراهیم رشید با اشاره به اقدامات صورت گرفته برای آماده‌سازی بسته‌های فرهنگی میان دانش آموزان مستمند افزود:  بسته‌های لوازم‌التحریر شامل دفتر، مداد نوکی، مداد مشکی و قرمز، پاک‌کن، تراش، مداد رنگی، گونیا، نقاله، برچسب و جامدادی است.

وی بیان کرد: محصولات فرهنگی، زیارت عاشورا، عکس و وصیت‌نامه شهید رشید در داخل بسته‌های فرهنگی قرارگرفته و همچنین برچسبی که چاپ شد با تصویر شهید رشید است.

مسئول قرارگاه فرهنگی جهادی شهید ابراهیم رشید عنوان کرد: این بسته‌ها میان محرومینی که توسط گروه‌های جهادی شناسایی‌ شدند توزیع می‌شود، با توجه به اینکه این بسته‌ها میان کودکان و نوجوانان توزیع می‌شود و واکسن کرونا مخصوص این عزیزان تزریق نمی‌شود از این‌ جهت شربت گیاهی ایریل که برای مقابله و درمان با بیماری کرونا تولیدشده دربسته‌های بهداشتی قرار داده‌ایم.

عسگری حمایت از تولید داخل را موردتوجه قرارداد و گفت: کیف‌هایی که قرار است میان محرومین استان توزیع شود از کارگاه‌های تحت حمایت بخش محرومیت‌زدایی سپاه که در مناطق محروم فعالیت می‌کند خریداری و در این راستا حمایت از تولید داخل مدنظر است و سود آن به‌صورت مستقیم به  کارگران این بخش می‌رسد.

وی بابیان اینکه امسال چهارمین سالی است که بسته‌های فرهنگی به همت گروه فرهنگی جهادی  شهید ابراهیم رشید توزیع می‌شود، تصریح کرد: در مرحله نخست 300 بسته فرهنگی و لوازم‌التحریر میان دانش آموزان محروم در استان‌های قم، تهران  و خوزستان و شهرستان سبزوار توزیع می‌شود  و اگر همچون سال گذشته هم‌افزایی میان خیرین و گروه‌های جهادی صورت بگیرد این تعداد افزایش پیدا می‌کند.

همسر شهید رشید خاطرنشان کرد: از ابتدای سال 97 تاکنون با همکاری و هم‌افزایی قرارگاه‌های جهادی و خیران محترم بیش از 2هزار پک لوازم‌التحریر به ارزش  285 میلیون تومان میان مستمندان قمی توزیع‌شده است.

 

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com