کد خبر ۱۰۳۸۵۷ انتشار : ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

رقابت جودوکاران قم در مسابقات نوجوانان ایران

محمدحسن سالاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم، اظهار کرد: مسابقات جودو قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی نوجوانان و جوانان تا ۲۴ مهر ماه به میزبانی سال تختی تهران برگزار می‌شود و تیمی متشکل از استعدادها و نخبه‌های جودو قم در این دوره به میدان می‌رود.

وی عنوان کرد: این دوره از رقابت‌ها در هر دو بخش دختران و پسران و با حضور جودوکاران تمامی استان‌ها برگزار و به نفرات برتر پاداش نقدی اهدا خواهد شد، در مجموع یک میلیارد و ۲۶۰ هزار ریال پاداش نقدی مقابل سکو به نفرات اول تا سوم اوزان مختلف این دوره از مسابقات تعلق می‌گیرد.

رئیس هیات جودو استان قم افزود: با تصمیم مسؤولان فدراسیون جودو این دوره از مسابقات قهرمانی کشور به نام شهید پهلوان علی لندی جوان شجاع ایذه‌ای برگزار می‌شود و تیم قم با ترکیب ابوالفضل محبی، مهدی عالمی، یاسر رضا قلی‌گل، ابوالفضل قاسمی، محمدجواد محبی، محمد جعفریان و محمدجواد حسین‌خانی با حریفان روبه‌رو می‌شود.

وی عنوان کرد: کادر فنی به همراه اعضای تیم جودو نوجوانان و جوانان قم پیش از اعز ام به مسابقات کشوری به هدف زیارت و مدد گرفتن از حضرت فاطمه معصومه (س) به بارگاه این بانو مکرمه مشرف شدند تا با روحیه‌ای مضاعف راهی رقابت‌ها شده و با دست پر به قم بازگردند.

سالاری در ادامه به دیدار اخیر با رئیس فدراسیون جودو اشاره و بیان کرد: در این جلسه مجید متقی مشاور رئیس فدراسیون جودو در امور کاتا و نایب‌رئیس هیات قم، محمدرضا صحرایی رئیس شورای فنی جودو قم و اعضای هیات رئیسه هیات به اتفاق محمدعلی عزیزی رئیس کمیته امور استان‌ها نیز حضور داشتند.

رئیس هیات جودو استان قم در پایان خاطرنشان کرد: در این جلسه پیرامون مباحث روز ورزش جودو و همچنین در خصوص عملکرد 6 ماهه هیات جودو قم گفت‌وگو شد و در پایان با توجه به عملکرد نیمه نخست سال، مبلغی به عنوان کمک مالی از سوی فدراسیون جودو به هیات قم اختصاص پیدا کرد.

انتهای پیام / ۷۸۰۰۲


https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com