کد خبر ۱۰۵۲۳۲ انتشار : ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

۱۰۵ هزار تن آسفالت در سطح معابر قم توزیع شد

سید ابوالفضل میریک‌امامی با اشاره به تلاش مدیریت شهری قم برای تولید و توزیع آسفالت اظهار داشت: از سال‌های گذشته با راه‌اندازی نهضت آسفالت، حجم بالایی از معابر شهری قم بهسازی و روکش آسفالت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از شهرنیوز، سید ابوالفضل میریک‌امامی با اشاره به تلاش مدیریت شهری قم برای تولید و توزیع آسفالت اظهار داشت: از سال‌های گذشته با راه‌اندازی نهضت آسفالت، حجم بالایی از معابر شهری قم بهسازی و روکش آسفالت شده است.

وی با بیان اینکه در سال جاری نیز هدف‌گذاری توزیع ۲۰۰ هزار تن آسفالت در شهر قم صورت گرفته است، ابراز کرد: خوشبختانه با تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران سازمان توسعه و عمران و دیگر عوامل شهرداری، رقم قابل‌توجهی آسفالت در سطح معابر قم توزیع‌شده است.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم ادامه داد: از ابتدای سال جاری تا روز ۱۰ آذرماه بیش از ۱۰۵ هزار تن آسفالت در سطح معابر و خیابان‌های شهر قم توزیع‌شده است.

وی سهم سازمان توسعه و عمران را از این میزان، بیش از ۱۴ هزار تن آسفالت اعلام کرد و افزود: منطقه یک شهری قم با ۲۸ هزار و ۳۹۱ تن آسفالت در رتبه نخست توزیع آسفالت در سطح معابر منطقه بوده است.

میریک‌امامی با اشاره به توزیع چهار و ۸۴۱ تن آسفالت در منطقه دو شهری قم، ابراز کرد: حدود ۹ هزار تن آسفالت در سطح منطقه سه شهری قم توزیع‌شده است.

به گفته وی، سهم منطقه چهار شهری قم ۱۸ هزار و ۱۵۴ تن، منطقه پنج، هشت هزار و ۳۸۱ تن و ۱۱ هزار و ۴۹۲ تن آسفالت نیز سهم منطقه ۶ از میزان ۱۰۵ هزار تن از ابتدای سال جاری بوده است.

مدیرعامل سازمان توسعه و عمران شهرداری قم اذعان کرد: سه هزار و ۲۳۳ تن در سطح معابر منطقه هفت و پنج هزار و ۷۳۳ تن آسفالت نیز در سطح منطقه هشت شهر قم توزیع‌شده است.

 

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com