کد خبر ۱۱۱۵۶۹ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۷

بسیج سازندگی قم برای مددجویان کمیته امداد مسکن می‌سازد

مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم گفت: پروژه‌های ساخت مسکن برای مددجویان کمیته امداد با مشارکت بنیاد مسکن و کمیته امداد امام خمینی(ره) تا به امروز به پیشرفت 70 درصدی رسیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از روابط عمومی سپاه استان، مهران اسدی در سخنانی اظهار داشت: بسیج سازندگی استان قم در راستای اهداف دولت برای جهش تولید مسکن با همکاری کمیته امداد و بنیاد مسکن نسبت به ساخت مسکن مددجویان اقدام نموده است

وی بیان کرد: بر اساس تفاهم‌نامه انجام شده 21 واحد در 7 بلوک ساخته می‌شود که هر بلوک دارای یک طبقه و هر طبقه دارای یک واحد است و در پروژه دیگری 50 واحد در روستاها به صورت پراکنده ساخته می‌شود که تا به امروز نیز کار 10 واحد شروع شده است.

مدیر فنی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قم تصریح کرد: برای پروژه 21 واحدی تا به امروز 70 درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌ایم که منابع مالی آن از کمیته امداد، مددجویان، بنیاد مسکن، بسیج سازندگی تامین شده است.

وی با تاکید بر اینکه عموم مردم در قالب طرح خشت‌های آسمانی می‌توانند با کد دستوری #9988*6655* در پرداخت سهم مددجویان مشارکت کنند، عنوان کرد: امیدواریم با مشارکت مردم بتوانیم این پروژه‌ها را زودتر به نتیجه برسانیم و تحویل مددجویان دهیم.

اسدی خاطرنشان کرد: بسیج سازندگی در حوزه مسکن محرومان اولویت را به مددجویان کمیته امداد اختصاص داده است و در مجموع 120 هزار واحد مسکن محرومان در سطح کشور قرار است ساخته شود که در مرحله نخست 40 هزار واحد در دستور کار قرار گرفته است.

 

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com