کد خبر ۱۱۳۵۶۸ انتشار : ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

بیش از ۷۰ درصد بودجه خدمات شهری قم صرف حقوق و مزایا می‌شود

مجید اخوان در جلسه کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به ایجاد مشکلات مالی در شهرداری‌ها به‌واسطه افزایش حقوق‌های کارمندان و کارگران اظهار کرد: این تصمیم شورای عالی کار بدون در نظر گرفتن آسیب‌ها صورت گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر قم، مجید اخوان در جلسه کمیسیون برنامه‌ و بودجه شورای اسلامی شهر قم، با اشاره به ایجاد مشکلات مالی در شهرداری‌ها به‌واسطه افزایش حقوق‌های کارمندان و کارگران اظهار کرد: این تصمیم شورای عالی کار بدون در نظر گرفتن آسیب‌ها صورت گرفت.

وی با بیان اینکه حقوق و مزایا و هزینه‌های خدمات شهری در سال جاری تناسبی با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در شهر قم ندارد، ابراز کرد: پیش‌ازاین تناسب بودجه شهرداری قم ۸۰ درصد عمرانی و ۲۰ درصد جاری بود که این بودجه هرروز در حال دستخوش تغییر است.

عضو شورای اسلامی شهر قم ادامه داد: این تناسب بودجه در حال حاضر ۷۰ درصد عمرانی و ۳۰ درصد جاری است که مشخص نیست با این افزایش هزینه‌ها در سال‌های آینده چه میزان شود.

وی با اعلام‌ هشدار درباره افزایش هزینه‌های خدمات شهری تصریح کرد: بیش از ۷۰ درصد بودجه خدمات شهری قم صرف حقوق و مزایا می‌شود.

 

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com