کد خبر ۱۲۱۳۸۸ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۸

نمایشگاه نقاشی گنجینه در نگارستان اشراق قم افتتاح شد

نمایشگاه نقاشی گنجینه به مناسبت دهه فجر با همکاری معاونت هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در نگارستان اشراق قم افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری ایرنا، مدیر نگارستان اشراق قم اظهار داشت: نمایشگاه نقاشی گنجینه با تعداد ۲۱ تابلو نقاشی از بزرگان نقاشی ایران از جمله استاد حبیب الله صادقی، استاد حسن اسماعیل زاده با تخلص چلیپا با موضوع و محور حضرت امام خمینی (ره) و به مناسبت دهه فجر برپا شده است.

ابوالفضل جلال وندی افزود: در این آثار از تکنیک های مختلف نقاشی از قبیل نقاشی قهوه خانه ای، امپرسیونیسم، اکسپرسیونیسم، سبک مدرن، نگارگری و پرتره استفاده شده که اکثر نقاشی ها رنگ و روغن در ابعاد مختلف کار شده است.

وی درباره بخشهای جنبی نمایشگاه گفت: ۲ نشست تخصصی با عنوان ترمیم آثار تجسمی و نشست تکنیک های نقاشی در روزهای برگزاری نمایشگاه برپا خواهد شد.

وی ادامه داد: نمایشگاه نقاشی گنجینه از تاریخ ۱۵ بهمن تا ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ و در ساعات بازدید از ساعت ۹ صبح تا ۲۰ یکسره به جز روزهای تعطیل در نگارستان اشراق واقع در خیابان صفاییه نبش کوچه ۱۷ برقرار است.

مدیر نمایشگاه اشراق اظهار داشت: این نمایشگاه به همت اداره هنرهای تجسمی معاونت فضای مجازی هنر و رسانه و با همکاری موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) اصفهان و نگارستان اشراق برگزار شده است.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com