کد خبر ۱۲۱۳۹۳ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۸
اختصاصی قم‌نا/

معرفی نامزدهای انتخاباتی در جشن شهرداری قم؟! +عکس

در جشن برگزار شده از سوی شهرداری قم که به مناسبت دهه فجر انجام شده است؛ یکی از نامزدهای انتخاباتی عضو لیست شورای هماهنگی اصولگرایان در معیت رییس و دیگر اعضای شورا شهر قم حضور پیدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور برخی اعضای نزدیک به شهردار شورای شهر و مدیران مجموعه شهرداری قم، شنبه شب از سوی شهرداری قم در مسجد طفلان مسلم(ع) محله نیروگاه برگزار شد.

نکته جالب این جشن که با مراسم قرعه‌کشی کمک هزینه سفر زیارتی همراه بود، حضور یکی از نامزدهای انتخاباتی عضو لیست شورای هماهنگی اصولگرایان در معیت رییس و دیگر اعضای شورا شهر قم بود که تصاویر این افراد در کلیپ تبلیغاتی منتشر شده در درگاه‌های اطلاع‌رسانی شهرداری قابل مشاهده است.

این موضوع آن‌جایی با اهمیت می‌شود که بدانیم آقای محرری و دیگری اعضای شورای حاضر در این جشن، خود نیز برآمده از لیست شورای هماهنگی هستند و این گونه اقدامات در گذشته نیز از سوی شهرداری قم انجام شده است.

یقینا استفاده از امکانات بیت‌المال به نفع نامزدهای خاص، سرخوردگی دیگر نامزدهای فاقد تریبون را به‌دنبال دارد و می‌تواند ناامیدی آنان از رقابت و به‌ تبع آن کاهش مشارکت را در پی داشته باشد؛ به‌همین خاطر لازم است به جهت جلوگیری از شائبه و احتمال وقوع تخلفات انتخاباتی، هیئت بازرسی از انتخابات و دیگر دستگاه‌های نظارتی به این قضیه ورود پیدا کرده و این مسئله را مورد بررسی قرار دهند.

شایان ذکر است پیشتر نیز برخی اعضای اصلی شورای اصولگرایان قم _که هیچ گونه مسئولیت اجرایی ندارند_ در صف اول و زمره میهمانان ویژه یکی از مراسمات بهره‌برداری از پروژه‌های شهری حضور داشتند.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com