کد خبر ۴۴۹۱۱ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۲
با حضور حجت‌الاسلام مهدی طائب

همایش روز جهانی مسجد در قم برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج مساجد و اماکن مقدس سپاه استان قم از برگزاری همایش « مسجد، قرارگاه مدیریت جامعه اسلامی» با حضور حجت‌الاسلام مهدی طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالمحمد عیسوی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قم، با اشاره به فرا رسیدن روز جهانی مسجد اظهار کرد: در مچنین روزی در سال 1348 هجری شمسی رژیم اشغالگر صهیونیستی مسجدالاقصی را که قبله نخست مسلمان است به آتش کشیدند.

وی از تقارن 30 مردادماه به عنوان روز جهانی مسجد با شهادت امام جواد علیه‌السلام یاد کرد و افزود: امسال نیز سازمان بسیج مساجد و اماکن مقدس سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) به مناسبت روز جهانی مسجد همانند سال‌های گذشته همایشی را برنامه‌ریزی کرده است.

رئیس سازمان بسیج مساجد و اماکن مقدس سپاه استان قم خاطرنشان کرد: امسال به مناسبت روز جهانی مسجد ائمه جماعات، رؤسای هیأت‌های امنای مساجد، فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج در همایشی با عنوان «مسجد، قرارگاه مدیریت جامعه اسلامی» در سالن همایش‌های شهرداری مرکز قم گردهم می‌‌آیند.

وی با اشاره به حضور حجت‌الاسلام مهدی طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در همایش مذکور عنوان کرد: این شخصیت در گردهمایی ائمه جماعات مساجد و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج در مورد مباحث بصیرتی به ایراد سخن خواهد پرداخت.

عیسوی با تاکید بر اینکه افزایش ارتباط مردم با مساجد می‌تواند پشتوانه‌ای برای انقلاب اسلامی باشد، مطرح کرد: به هر میزانی که مردم ارتباط خود را با مساجد و اماکن متبرکه بیشتر کنند، میزان اعتقاد، ایمان، بصیرت و آگاهی آنها بیشتر می‌شود.

انتهای پیام/ک

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com