کد خبر ۵۰۶۴۴ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۹
بیانیه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

رژیم صهیونیستی دنبال فرار از آینده سیاهش است/ موج خروشان دنیای اسلام ضربه‌ای سخت به آن‌ها خواهد زد

اینک که رئیس‌جمهور آمریکا با طرح انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس تلاش دارد در میدان تزویر سیاسی راه چاره‌ای برای رژیم صهیونیستی بیابد، باید بدانند موج خروشان و سهمگین دنیای اسلام ضربه‌ای سخت بر پیکر این قاتلان سفاک خواهد زد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم ، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه‌ای تصمیم آمریکا برای به‌رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را محکوم کرد.

 
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در محکومیت تصمیم آمریکا برای به رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرده که متن آن به شرح زیر است:
 
غده سرطانی اسرائیل با اشغال فلسطین سال‌هاست منطقه غرب آسیا را با چالش و در‌گیری همراه ساخته است. این غصب خونین که با ترفندهای شیطانی استکبار و استعمار صورت گرفت در پی شکل‌گیری هسته‌های مقاومت از ادامه روند سریع خود باز ماند و در میدان مجاهدت و استقامت مردم مقاوم و مبارز فلسطین با چالش‌های جدی مواجه شد. رژیم کودک کش اسرائیل که اکنون در خفت شکست‌های پی‌درپی خود از رزمندگان مقاومت اسلامی درمانده شده است دیوانه‌وار و ذلیلانه دنبال راه خروجی برای فرار از آینده سیاه خود یعنی نابودی و اضمحلال می‌گردد.
 
در این میان استکبار جهانی و رژیم‌های مستبد و مرتجع منطقه نیز در یک نقشه شوم و خبیثانه با جنگ‌های نیابتی سعی کردند این رژیم زبون را نجات دهند که این تلاش‌های مذبوحانه با وحدت و مقاومت امت اسلام ناکام مانده و پایان خواهد یافت.
 
فلسطین مسئله اصلی جهان اسلام است. تکلیف شرعی و انسانی جهان اسلام حمایت از آرمان فلسطین و مجاهدت در آزادی قدس شریف است. اینک که رئیس‌جمهور آمریکا با طرح انتقال پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت‌المقدس تلاش دارد در میدان تزویر سیاسی راه چاره‌ای برای رژیم صهیونیستی بیابد، باید بدانند موج خروشان و سهمگین دنیای اسلام ضربه‌ای سخت بر پیکر این قاتلان سفاک خواهد زد.
 
ما نیز چون حضرت امام راحل «رضوان‌الله تعالی علیه» که فرمود: «ما می‌گوییم اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود» این سخن را عمیقاً باور داریم و برای تحقق آن، تلاش می‌کنیم و همان‌طور که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» نیز وعده‌ دادند: «فلسطین عزیز بدون تردید سرانجام، آزاد خواهد شد» و مقاومت اسلامی جشن پیروزی را در قدس شریف برگزار خواهد کرد و این وعده‌ای محقق و تخلف‌ناپذیر است.
 
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن محکوم‌کردن طرح خبیثانه انتقال پایتخت اسرائیل به قدس، حمایت مجدد خود از فلسطین یکپارچه و عاری از اشغالگری و ستم‌پیشگی را اعلام می‌دارد و تأکید می‌کند: قضیه‌ مسجد‌الاقصی این قبله اول مسلمین در اولویت مطالبات دنیای اسلام قرار دارد. مسلمانان، صاحبان اصلی مسجدالاقصی هستند و دل امت اسلامی به یاد قدس شریف و مردم فلسطین می‌تپد و همچنین ملت‌های مسلمان به‌ویژه مردم مؤمن و انقلابی ایران چون همیشه پیشتاز حمایت و همراهی با آرمان فلسطین خواهند بود.
 
منبع : تابناک قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com