کد خبر ۵۲۷۵۶ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۰
دادستان قم مطرح کرد

واحد ویژه جلب محکومین در قم افتتاح شد

مهدی کاهه در ارتباط با نوع فعالیت این واحد اظهار داشت: واحد ویژه جلب اجرای احکام که متشکل از مأموران زبده است به‌منظور تسریع دستگیری محکومین متواری که حکم جلب آنان در اجرای احکام صادرشده با استفاده از امکانات مخصوص در دادسرای عمومی و انقلاب قم اقدام به فعالیت خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به‌نقل از روابط‌عمومی دادسرای عمومی و انقلاب قم، مهدی کاهه در ارتباط با نوع فعالیت این واحد اظهار داشت: واحد ویژه جلب اجرای احکام که متشکل از مأموران زبده است به‌منظور تسریع دستگیری محکومین متواری که حکم جلب آنان در اجرای احکام صادرشده با استفاده از امکانات مخصوص در دادسرای عمومی و انقلاب قم اقدام به فعالیت خواهد کرد.

وی گفت: تاکنون دستور دستگیری محکومین فراری که حکم جلب آنان از سوی اجرای احکام صادرشده بود، به کلانتری‌های مربوطه ارجاع می‌شد که این امر مشکلاتی را ازجمله افزایش حجم پرونده‌ها در کلانتری، زمان‌بر شدن دستگیری و... به همراه داشت.

دادستان قم ادامه داد: از زمان شروع به فعالیت این واحد تعداد زیادی از محکومین متواری دستگیر و روانه زندان شده‌اند.

وی در هشدار به محکومین متقاضی مرخصی گفت: زندانیانی که با اخذ مرخصی و غیبت حکم جلب آنان صادر شود و توسط این واحد ویژه دستگیر شوند از هرگونه مرخصی در آینده وفق مقررات قانونی محروم خواهند شد.

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com