کد خبر ۵۸۴۳۱ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
نايب‌رئيس هیأت گلف استان قم عنوان کرد؛

برگزاری نخستین اعزام دور برگشت گلف زنان ایران۲ تا۴ اریبهشت ماه

خودکارگفت:روز‌های دوم تا چهارم اردیبهشت ماه نخستین اعزام سال ۹۷ به دور برگشت لیگ گلف زنان ایران انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازقم؛اعظم خودکار،نايب‌رئيس هیأت گلف استان قم،گفت:با همکاری کمیته‌های مختلف هیأت گلف استان قم جشنواره بهاره این رشته برای نخستین بار و به عنوان نخستین برنامه رسمی هیأت در سال 1397 با حضور پرتعداد علاقمندان به این ورزش و رشته‌های زیر مجموعه آن برگزار شد.

وی ادامه داد: در راه برگزاری این جشنواره بهاره، کمیته‌های مختلف نظیر مینی‌گلف، وودبال و بهکاپ برنامه‌های متنوعی برای آموزش و استعدادیابی در نظر گرفته بودند که در حضور علاقمندان و دوست‌داران این رشته‌ها در بوستان تفریحی ورزشی علوی قم به اجرا در آمد.

 خودکار با بیان اینکه روزهای دوم تا چهارم اردیبهشت ماه نخستین اعزام سال 97 به دور برگشت لیگ گلف زنان ایران انجام می‌شود،افزود: هدف از برنامه‌ریزی برای برگزاری نخستین دوره جشنواره بهاره گلف ابتدا آشنا کردن بیشتر مردم با برنامه‌ها و رشته‌های مختلف این هیأت و سپس برگزاری مسابقه با هدف شناسایی نخبه‌ها در رشته‌های گلف، مینی‌گلف، وودبال، بهکاپ و بهکاپر بود.

نایب‌رئیس هیأت گلف استان قم عنوان کرد: این جشنواره به خوبی مورد استقبال خوب عموم مردم قرار گرفت و از افراد مستعد به منظور شرکت در کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی هیأت گلف استان قم که به شکل دوره‌ای و رایگان برگزار می‌شود برای تداوم پیشرفت در این رشته دعوت به عمل آمد.

وی با بیان اینکه در پایان جشنواره با برگزاری مسابقه به پنج نفر از بانوان هدایایی نیز اهدا شد،بیان کرد: دیگر برنامه اجرا شده هیأت گلف استان قم، برگزاری جلسه تهیه و تدوین آیین‌نامه رنکینگ بازیکنان مینی‌گلف است که توسط کمیته مینی‌گلف هیأت به اجرا در آمد.

وی سپس به برگزاری مسابقه مینی‌گلف بانوان به مناسبت مبعث رسول گرامی اسلام (ص) اشاره و عنوان کرد: این مسابقه امروز در زمین مینی‌گلف مجموعه ورزشی شهید جعفر حیدریان برگزار خواهد شد و حضور بازیکنان در این مسابقه و جایگاه آنها در رنکینگ استانی مینی‌گلف محاسبه می‌شود، ضمن اینکه در پایان مسابقه به نفرات برتر جایزه و حکم قهرمانی اهدا خواهد شد.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com