کد خبر ۵۸۴۷۴ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹

قم| هیئت‌های اندیشه‌ورز هنری در قم راه‌اندازی می‌شود

مسئول بسیج هنرمندان قم گفت: یکی از برنامه‌های بسیج هنرمندان راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز در سه سطح مبانی، تبدیل مبانی به محورهای عملیاتی و روش‌های قابل‌اجرا در حوزه هنر است.

قاسم بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، با توجه به هفته هنر انقلاب از 20 الی 27 فروردین، اظهار داشت: بسیج هنرمندان از سال 81 تاکنون فعال بوده و بالغ‌بر دو هزار عضو هنرمند بسیجی در استان قم باهدف  تبدیل هنر به هنر انقلابی و دینی فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های بسیج هنرمندان در سال جاری افزود: یکی از برنامه‌های بسیج هنرمندان راه‌اندازی هیئت‌های اندیشه‌ورز در سه سطح مبانی، تبدیل مبانی به محورهای عملیاتی و روش‌های قابل‌اجرا در حوزه هنر است.

مسئول بسیج هنرمندان قم تصریح کرد: دیگر برنامه این نهاد انقلابی تعامل و همکاری با تمام سازمان‌های متولی امر هنر استان است تا بتوانیم هم‌صدا و هم‌افزا در تولید آثار انقلابی و اسلامی فعالیت و کوشا باشیم.

 وی به  معضلات  فرهنگی و هنری استان اشاره کرد و گفت: باید با همکاری همه نهادهای مرتبط باهنر مشکلات موجود  در استان را به شکل هم‌افزا تقلیل داده و با آن‌ها مبارزه و مقابله کنیم .

مسئول بسیج هنرمندان قم در راستای حمایت از کالای ایرانی ابراز کرد: بیست اثر دودقیقه‌ای موشن گرافی در استان قم تولیدشده که  آماده بهره‌برداری در رسانه‌هاست و با توجه به محتوای آن  موردحمایت بسیج هنرمندان کشور قرارگرفته است.

وی اظهار داشت: این آثار با موضوعاتی از قبیل اشتغال، واردات، ساعت کار مفید و بیست عنوان دیگر در روز هنر انقلابی رونمایی شد.

بابایی با ابراز امیدواری درزمینهٔ فعالیت هنرمندان انقلابی در پایان افزود: از تمام هنرمندان و مسئولانی که دغدغه دین و انقلاب دارند و علاقه‌مند خدمت به وطن اسلامی و آینده این نسل و فرزندان انقلاب اسلامی هستند دعوت به همکاری می‌کنیم  تا بتوانیم با همکاری هم ادامه‌دهنده حقیقی راه شهید اوینی‌ها باشیم.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com