کد خبر ۶۰۲۶۸ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴
مدير درمان تأمين اجتماعی استان قم عنوان کرد؛

خدمات تامین اجتماعی قم الکترونیکی می شود

علی محمدی با اشاره به الکترونیکی شدن خدمات تامین اجتماعی در قم ، گفت: همه امور بیمار به صورت نسخه الکترونیکی و حذف دفترچه انجام می‌شود مگر داروها یا خدماتی که ملزم هستند از بیرون دریافت کنند و در مجموعه وجود نداشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم ، داوودعلی محمدی مدير درمان تأمين اجتماعی استان قم ، با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی به دنبال الکترونیکی کردن خدمات خود است گفت: اکنون در بخش سرپایی مراکز ملکی حذف دفترچه مورد توجه قرار گرفته و بیمار تنها با ارائه یک کارت شناسایی معتبر پذیرش می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی استان قم با بیان اینکه شیوه نوبت‌دهی به صورت روش‌های غیر حضوری مانند تلفن و روش‌های اینترنتی است ادامه داد: طرح ارجاع نیز برای ساماندهی خدمات پیگیری می‌شود تا بیماران ابتدا از سوی پزشک عمومی ویزیت شوند و در صورت نیاز به پزشک متخصص ارجاع داده و نوبت‌دهی شوند.

وی  افزود:همه امور مربوط به بیمار به صورت نسخه الکترونیکی و حذف دفترچه انجام می‌شود مگر داروها یا خدماتی که ملزم هستند از بیرون دریافت کنند و در مجموعه وجود نداشته باشد.

علی محمدی با بیان اینکه ساماندهی خدمات در دستور کار است تا مردم کرامت لازم را کسب کنند گفت: با توجه به اینکه تقاضا بیش از تعداد ویزیت‌هایی است که روزانه در مراکز درمان تأمین اجتماعی انجام می‌شود بنابراین سعی شده با تمام مراکز در استان قم قرارداد داشته باشیم تا بیمه‌شدگان بتوانند از مؤسسات طرف قرارداد استفاده کنند.

وی یادآورشد: تا پایان امسال برنامه‌ریزی شده که 30 درصد بیماران از طریق سیستم ارجاع پذیرش تخصصی شوند.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com