کد خبر ۶۱۶۹۳ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۸

تجمع جمعی از خانواده‌های شهدا، جانبازان و طلاب قم در اعتراض به لایحه FATF مقابل دفتر رئیس مجلس+تصاویر

جمعی از خانواده‌های شهدا، جانبازان، طلاب و اقشار مختلف مردم در اعتراض به تصویب لایحه FATF در مقابل دفتر رئیس مجلس شورای اسلامی در قم تجمع کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، جمعی از خانواده‌های شهدا، جانبازان، طلاب، دانشجویان و اقشار مختلف مردم قم عصر امروز در اعتراض به لایحه FATF در مقابل دفتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در قم تجمع کردند.

تجمع‌کنندگان با در دست داشتن پلاکاردهای اعتراضی مخالفت خود را با بررسی و موافقت احتمالی مجلس شورای اسلامی با این لایحه بیان داشتند.

یکی از تجمع‌کنندگان در این حرکت اعتراضی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم، اظهار داشت: استکبار جهانی همواره از جبهه مقاومت اسلامی ضربه خورده و کینه و دشمنی آشکاری با مشکل مقاومت ناب اسلامی دارد و به همین دلیل نیز با قرار دادن نیروهای مردمی کشورهای اسلامی ضد سیاست‌های توسعه طلبانه آمریکا در بین گروهک‌های تروریستی درصدد به انزوا کشاندن توان و روحیه استقلال و آزادگی هستند.

وی افزود: از مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود در این شرایط حساس و تلاش‌های غربی- عربی- یهودی برای به انزوا کشاندن نیروهای مقاومت اسلامی در بین کشورهای منطقه لوایحی را بررسی و تصویب نکنند که سبب شود تا بخشی از توان و قدرت منطقه‌ای کشور از بین برود.

یکی دیگر از تجمع‌کنندگان نیز با اشاره به برخی ابعاد این لایحه تأکید کرد: تصویب و پیوستن ایران به این مسئله می‌تواند سبب تحمیل و گسترش بیشتر تحریم‌های ضد بشری به کشور شود، چراکه مراد از پول‌شویی در این مسائل، مقاصد سیاسی و مغرضانه‌ای بوده که غرب به دنبال آن است.

وی ادامه داد: این لایحه در راستای تأمین منابع مالی و منافع خود است و ازنظر اقتصادی مشکلی از مشکلات اقتصادی کشور حل نمی‌کند و صرفاً حوزه اختیارات ایران در منطقه را محدود می‌کند، بنابراین مجلس شورای اسلامی باید در نحوه بررسی و اعمال‌نظر نهایی درباره این لایحه منافع عمومی و کلی کشور را در نظر بگیرد.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com