کد خبر ۶۱۹۳۲ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۹

بیش از 30 شهید هنرمند در قم شناسایی شد

رئیس سازمان بسیج هنرمندان قم با بیان اینکه بیش از 30 شهید هنرمند در استان شناسایی شده است، گفت: یکی از برنامه‌های سازمان بسیج هنرمندان قم، شناسایی و جمع‌آوری آثار شهدای هنرمند در رشته‌های مختلف است.

قاسم بابایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم درقم اظهار داشت: تقدیر و تجلیل ودیدار با خانواده شهدای هنرمند یکی از مهم‌ترین برنامه‌های بسیج هنرمندان استان قم است که در این زمینه تلاش می‌شود از این سرمایه‌های انقلاب اسلامی غفلت نشود.

وی افزود: بیش از 30 شهید هنرمند در استان قم شناسایی شده است که در طول سال با خانواده این عزیزان دیدار می‌شود و برنامه ویژه ما در روز هنر انقلاب اسلامی تجلیل از جایگاه خانواده این شهدا است.

بابایی گفت: یکی از برنامه‌های سازمان بسیج هنرمندان استان، شناسایی و جمع آوری آثار شهدای هنرمند در رشته‌های مختلف است که در این زمینه از آثار به جای مانده این شهدا استفاده می‌کنیم.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان قم عنوان کرد: شهدای هنرمند باید الگویی برای هنرمندان کشور باشند و در این زمینه با بهره گیری از منش و شیوه این عزیزان آثار فاخر و انقلابی تولید کنند.

وی با اشاره به شخصیت شهید محمرضا شفیعی گفت: این شهید بزرگوار از جمله شهدای هنرمند استان قم است.

بابایی خاطر نشان کرد: مادر شهید شفیعی که اسوه صبر و مقاومت بود روز دوشنبه دعوت حق را لبیک گفت و به فررزند شهیدش پیوست، بسیج هنرمندان استان در مراسم روز هنر انقلاب اسلامی امسال تندیس ویژه هنر انقلاب را به این مادر شهید تقدیم کرد.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com