کد خبر ۶۲۰۷۲ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵
هواشناسی قم خبر داد؛

قم از این هم گرم تر می شود

براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 22 درجه و 41 درجه است. فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات همراه با وزش باد است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم؛ محمدرضا قاضی ،رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم،با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی گفت: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در برخی از ساعات همراه با وزش باد است.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم اضافه کرد: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، فردا حداقل و حداکثر دما در قم 22 درجه و 41 درجه است. فردا آب و هوای استان صاف در برخی ساعات همراه با وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 23 درجه و 40 درجه است، ادامه داد: امروز جهت وزش باد در قم شمال غربی و با حداکثر سرعت 40 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

وی ادامه داد: در روز سه شنبه جهت وزش باد در استان قم شمال شرقی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت است، در آن روز حداقل و حداکثر دمای استان 22 درجه و 41 درجه خواهد بود.

قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم صاف و گاهی همراه با وزش باد است،بیان کرد: در آن روز در اواخر شاهد افزایش و گرد و خاک در استان خواهیم بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 23 درجه و 39 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت با جهت شرقی در این شهر بودیم.

قاضی در پایان یادآورشد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 19 درجه و منطقه جمکران با 39 درجه بود.

باشگاه خبرنگاران جوان

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com