کد خبر ۶۴۱۴۸ انتشار : ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۹
سخنان انقلابی امام‌جمعه پردیسان، تیتر رسانه‌های کشوری شد؛

هرکس اعتراض کرد ضدانقلاب نیست/ روحانیت در کنار مردم باشد

امام جمعه پردیسان با بیان اینکه مردم با ما هستند، از طلاب و روحانیت انقلابی خواسته بود در تظاهرات اعتراضی در کنار مردم باشند و نگذارند تا منافقین و دشمنان از تظاهرات و اعتراضات به حق مردم نسبت به گرانی و سوءمدیریت در کشور، سوءاستفاده کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خبر قم (قم‌نا)، سخنان صریح و انقلابی امام جمعه پردیسان در خطبه‌های هفته گذشته نماز جمعه پردیسان، مورد توجه رسانه‌های کشور قرار گرفت.


حمایت آیت‌الله قوامیان از اعتراضات مردی و تظاهرات در اعتراض به گرانی و مدیریت کشور در اقصی نقاط کشور، در شبکه‌های اجتماعی بازتاب بسیار گسترده‌تری داشته است.

وی در خطبه‌های نمازجمعه پردیسان گفته بود: اعتراض مردم نسبت به رکود، بیکاری، گرانی و تورم و افزایش شتابان نرخ سکه و ارز است که به حق صورت می‌گیرد.


امام جمعه پردیسان با بیان اینکه مردم با ما هستند، از طلاب و روحانیت انقلابی خواسته بود در کنار مردم باشند و نگذارند تا منافقین و دشمنان از تظاهرات و اعتراضات به حق مردم سوءاستفاده کنند.


صمصام‌الدین قوامیان در ادامه خطبه‌های خود در 12 مردادماه با بیان اینکه هرکس که اعتراض کرد، ضدانقلاب نیست، گفته بود: همه ما اعترض داریم، امام جمعه هم اعتراض دارد، رهبرانقلاب هم اعتراض دارند به این وضعیت. آیا ما ضدانقلابیم؟

 

وی افزوده بود: کسانی قدرت را در دست گرفتند که در سخنان خود، همراه اهانت به رقیب انتخاباتی، شعارهای پوچ و تهی می‌دادند، اما در عمل انحطاط و عقب‌گرد داشتند و حتی به توصیه‌ اقتصاد مقاومتی رهبر انقلاب به عنوان پادزهر مشکلات اقتصادی کشور عمل نکردند و نتیجه آن گرانی‌های بدون حد امروز کشور شده است.


امام جمعه پردیسان با بیان این‌که اولین نتیجه رکود بیکاری است، بیان داشته: بیکاری اولین علت برای فقر و فحشا است، دولت بایستی پاسخ دهد چرا ایجاد اشتغال نکرده، جلوی قاچاق گسترده کالا را نگرفته و تحریم‌های بانکی را برطرف نمی‌کند.

این سخنان در حالی است که هرگونه نقد و اعتراض به سیاست‌های دولت از سوی جریانات حامی دولت و همچنین برخی مخالفانِ سابق و حامیان کنونی دولت، به حرکت‌های غیرانقلابی و همسو با دشمن توصیف می‌شود!

 

در ادامه فیلم سخنان صریح امام جمعه پردیسان در خطبه های این هفته نمازجمعه پردیسان را مشاهده می‌کنید.

 

 

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com