کد خبر ۶۵۷۴۱ انتشار : ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸
شهردار تسلیم جنجال رسانه‌ای مجیدرفیعی نشد؛

سقائیان‌نژاد ادعای رفیعی درباره کارشکنی در شهرداری را رد کرد!

واکنش معنادار سقائیان نژاد به جنجال رسانه‌ای که به دنبال استعفای رفیعی در برخی کانال‌های خبری قم که از روز گذشته به راه افتاده است، از وجود بازی رسانه‌ای از در استعفای مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خبر می‌دهد!

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خبرقم (قم‌نا)، به دنبال انتشار خبر استعفای "مجید رفیعی" از مدیرعاملی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم و بیان مسائلی چون عدم حمایت مالی از فعالیت‌های فرهنگی در شهرداری، واکنش شهردار قم را به دنبال داشت


سید مرتضی سقائیان نژاد صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به انتشار خبری مبنی بر استعفای مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، استعفای رفیعی به دلیل نبود انجام کار فرهنگی را تکذیب کرد و اظهار کرد: اگرچه مشکلاتی در زمینه فعالیت‌های فرهنگی در سازمان فرهنگی ورزشی وجود داشته اما قصد دوره کردن مشکلات فرهنگی شهر نداریم.


وی با تاکید بر اینکه مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری همچنان در این سازمان حضور داشته و فعالیت‌های خود را ادامه می‌دهد افزود: مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری به عنوان عنصری فرهنگی باید بیش از پیش در راستای رفع مشکلات فرهنگی شهر تلاش کند و به همین خاطر این مجموعه با کسانی که در حوزه فرهنگی فعال هستند همکاری دارد.

 

مجید رفیعی که بسیاری از چهره‌های فرهنگی و رسانه‌های قم به عملکرد او در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری انتقادات فراوانی دارند، در حالی مدعی کارشکنی های مالی در بدنه شهرداری است که سقائیان نژاد، شهردار قم، این موضوع را تکذیب می‌کند!

 

واکنش معنادار سقائیان نژاد به جنجال رسانه‌ای که به دنبال استعفای رفیعی در برخی کانال‌های خبری قم که از روز گذشته به راه افتاده است، از وجود بازی رسانه‌ای از در استعفای مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری خبر می‌دهد!

 

شهردار قم لزوم وجود دید فرهنگی را در اقدامات فرهنگی ضروری خواند و تصریح کرد: رفع مشکلات فرهنگی در شهر تنها جنبه مالی ندارد و باید کارهای فرهنگی را به افرادی که در این زمینه تخصص دارند بسپاریم و پرسنلی که تخصص دیگری دارند نباید از سازمان‌های دیگر به این سازمان مامور کنیم که این امر موجب ناکارآمدی سیستم می‌شود.

 

سقائیان‌نژاد با اشاره به برخی مقاومت‌ها در برابر تغییر و تحولات در شهرداری قم، این تغییرات را در راستای تقویت بخش فرهنگی دانست و افزود: تیم مدیریت شهرداری تغییراتی داشته و این افراد به مباحث به صورت اورژانسی نگاه می‌کنند، با وجود همه مقاومت‌ها نیز اگر اهمیت مسائل شهری درک شود و نتیجه کارآمدی باشد نقاط ضعف شناسایی شده و نقاط قوت را تقویت می‌کنیم و نتیجه رشد و پیشرفت شهر خواهد بود.

 

اکنون که شهردار قم با استعفای مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی مخالفت کرده و در خصوص مسائل فرهنگی شهر و حمایت قاطع خود از این حوزه، اظهار نظر صریحی کرده، ضرورت دارد که مدیریت و برنامه ریزی و همچنین عملکرد این سازمان مهم در حوزه خدمات شهری مورد ارزیابی و بازبینی قرار گیرد.

 

آنچه که به دنبال مخالفت شهردار با این استعفای جنجالی انتظار می‌رود و همچنین سخنان صریح سقائیان نژاد درباره چالش‌های مدیریت فرهنگی شهر، روشن شدن ابعاد بیشتری از پشت پرده استعفای مجید رفیعی در آینده است!

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com