کد خبر ۶۶۱۸۵ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷
در آستانه تصمیم مجلس درباره FATF انجام گرفت؛

نامه جامعه مدرسین خطاب به لاریجانی؛ کاری نکنیدکه به زیان مملکت باشد

جامعه‌مدرسین‌حوزه نامه‌ای خطاب به رئیس و نمایندگان مجلس درباره لزوم دقت در تصویب FATF نوشت/ متذکر می‌شویم کاری نشود که ضمن مخالفت با رهبری و مراجع، به زیان مملکت و نظام حاکمیت جمهوری اسلامی و در تاریخ کشور نقطه ضعف مجلس به حساب آید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خبرقم (قم‌نا)، لایحه «الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (FATF) » در دستور کار روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

بر همین اساس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، نامه‌ی مهمی را خطاب به رئیس و نمایندگان خانه ملت نگاشته است.

 

در نامه جامعه مدرسین حوزه علمیه از علی لاریجانی و دیگر نمایندگان مجلس خواسته شده است که ضمن توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری و سایر مراجع تقلید، مراقبت کنند «کاری به زیان مملکت و نظام حاکمیت جمهوری اسلامی» در مجلس به تصویب نرسد.

 

متن این نامه که به امضای "آیت الله محمد یزدی"، رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، رسیده بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر علی لاریجانی «دام عزه» رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی «دام توفیقاته»

با سلام و احترام، یادآور می‌شویم با توجه به رهنمودها و تذکرات مقام معظم رهبری و سایر مراجع عظام تقلید قم و نگرانی های اعضای محترم جامعه مدرسین که غیر از جلسه حضوری که داشتیم یک جلسه کامل دیگر با یادآوری آثار مثبت و منفی آنچه در دستور کار روز یکشنبه پانزدهم مهر نود و هفت قرار دارد متذکر می‌شویم کاری نشود که ضمن مخالفت با مقامات ذکر شده، به زیان مملکت و نظام حاکمیت جمهوری اسلامی و در تاریخ کشور نقطه ضعف مجلس به حساب آید. 

 

محمد یزدی

رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم

 

 

 

 

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com