کد خبر ۶۶۳۰۰ انتشار : ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱
ابوالفضل جمالی

دیگر لاستیکی در انبار های استان نمانده/نبود صداقت در میان برخی مسئولان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم از قطع سهمیه لاستیک استان توسط برخی شرکت‌های بزرگ تولید و توزیع لاستیک خبر داد و گفت: در حال حاضر هیچ‌گونه موجودی لاستیک در انبارهای استان وجود ندارد. مسئولان استان در مسئله لاستیک و نیاز استان به این محصول صداقت لازم را ندارند و لیست حواله‌هایی که ارسال می‌کنند به روز و درست نیست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی خبرقم (قم‌نا)، ابوالفضل جمالی عصر امروز در جلسه کارگروه تنظیم بازار که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری برگزار شد، با اشاره به سهم استان قم در تعداد کامیون‌های فعال کل کشور، اظهار داشت: تعداد اتوبوس‌ها و کامیون‌های فعال در سهمیه‌ها مشخص می‌شود و کامیون‌های فعال استان قم یک درصد از کل کشور سهم دارند.

 

وی میزان لاستیک‌های توزیع‌شده را موردتوجه قرار داد و افزود: سه هزار و 200 حلقه لاستیک تاکنون توزیع‌شده و مطابق با سهمیه‌های کامیون‌ها توزیع لاستیک صورت می‌گیرد و تنها کسانی که دارای کارت هوشمند بوده از توزیع لاستیک بهره‌مند می‌گردند.

 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم با تأکید بر لزوم تخصیص سهمیه لاستیک برای اتوبوس‌های درون‌شهری، گفت: تاکنون سهمیه‌ای برای تأمین لاستیک اتوبوس‌های درون‌شهری در نظر گرفته نشده که متأسفانه این بخش دچار مشکل جدی بوده که پیشنهاد می‌شود 10 تا 20 درصد سهمیه برون‌شهری به درون‌شهری اختصاص داده شود.

 

جمالی دلیل اصلی کاهش میزان لاستیک در استان را موردتوجه قرار داد و عنوان کرد: یکی از عوامل مهم کمبود لاستیک در استان قطع سهمیه استان توسط برخی شرکت‌های بزرگ تولید و توزیع لاستیک است.

 

وی انبارها را خالی از لاستیک دانست و خاطرنشان کرد: آمار و رقم‌های درج‌شده در سامانه در موردنیاز استان به لاستیک‌های موردنیاز کاملاً درست است، در حال حاضر هیچ‌گونه موجودی لاستیک در انبارهای استان وجود ندارد.

 

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان قم با انتقاد از نبود صداقت در میان برخی مسئولان، تصریح کرد: مسئولان استان در مسئله لاستیک و نیاز استان به این محصول صداقت لازم را ندارند و لیست حواله‌هایی که ارسال می‌کنند به روز و درست نیست.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com