کد خبر ۶۶۵۰۰ انتشار : ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۷
درپی اجرای طرح منع بکارگیری بازنشستگان؛

گمانه‌زنی درباره جانشین استاندارقم؛ فرماندار اسبق می‌آید؟

درپی تصویب قانون منع بکارگیری بازنشستگان، استانداران چندین استان باید با سمت خود خداحافظی کنند که از جمله آن‌ها استانداران قم، یزد، خراسان‌شمالی، زنجان و استانداری کرمان که با سرپرست اداره می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، پس از تصویب قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در بدنه دولت یکی از مناصب دولتی استانداری است که در حال حاضر نیمی از استانداران در سن بازنشستگی مکلف به ترک پست و واگذاری مسئولیت هستند.


براساس این گزارش، درحال حاضر گزینه‌های جدی استانداری 4 استان مشخص شده که در ادامه می‌آید. همچنین استانداری کرمان که در حال حاضر با سرپرستی اداره‌ می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از تسنیم، "فتح‌الله حقیقی"، فردی است که به عنوان گزینه‌ای برای "استانداری قم" معرفی شده است، حقیقی معاونت سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی، بوشهر، قم و فرمانداری قم را در کارنامه کاری خود دارد.


از "ناجی" به‌عنوان جدی‌ترین گزینه جانشینی زمانی‌قمی بازنشسته در استانداری یزد نام می‌برند. 


همچنین گفته می‌شود "عیسی فرهادی" فرماندار کنونی تهران در حال حاضر جدی‌ترین گزینه جانشینی خباز در استانداری خراسان‌شمالی است. 


از "سرمد" نیز در حال حاضر به عنوان یکی از جدی‌ترین گزینه‌های جانشینی اسدالله درویش امیری استاندار بازنشسته زنجان است. 


در استان کرمان نیز که در حال حاضر استانداری با سرپرستی اداره می‌شود گویا قرار است "محمدجواد فدایی" یعنی سرپرست فعلی به عنوان استاندار معرفی شود. 

 

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com