کد خبر ۶۶۹۹۸ انتشار : ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۸

جزئیات محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا یکشنبه

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، در ۲۴ ساعت گذشته تردد ثبت شده بر اساس جدیدترین اطلاعات دریافتی از ۲۱۷۸ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۷.۹ درصد کاهش یافته است. سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۰.۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۱ تا ۱۲ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح انجام شده است.

محدودیت‌های ترافیکی

تردد موتور سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۸/۱۵ تا ساعت ۰۶:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۹۷/۰۸/۲۰ از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محورتهران – سمنان – مشهد، محور‌های قوچان-مشهد، سبزوار-مشهد و تربت حیدریه – مشهد وبالعکس ممنوع است.

تبصره-تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

سواری:

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۷/۰۸/۱۸ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ فردا از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ فردا از رودهن به سمت آمل (محور هراز) ممنوع بوده و از ساعت ۱۵ تا ۲۴ فردا ۱۸ آبان‌ماه از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) بصورت یکطرفه خواهد بود.

وسایل نقلیه سنگین (به استثناء حاملین مواد سوختی یا فاسد شدنی):

تردد انواع تریلر کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

تردد تریلر‌ها در محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۷ و ۱۸ آبان‌ماه ۹۷ تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

تردد تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ فردا از تهران به قائمشهر و بالعکس، ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ جمعه مورخ ۹۷/۰۸/۱۸ در محور آستارا- اردبیل و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ فردا ۱۸ آبان‌ماه در محور‌های قدیم قزوین – رشت و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۶ تا ۲۴ فردا در باند رفت سلفچگان- قم (به سمت قم) ممنوع بوده و مسیر جایگزین محور اتوبان ساوه است.
برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com