کد خبر ۶۷۰۱۲ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۹

لیگ برتر فوتسال| تلاش گیتی پسند برای ادامه یکه‌تازی و جدال قهرمان آسیا با ارژنِ افول کرده

تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان تلاش می‌کند با پیروزی مقابل سوهان محمدسیمای قم در هفته پانزدهم لیگ برتر،‌ صدرنشینی خود را در پایان این هفته تضمین کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم، مسابقات لیگ برتر فوتسال، از ساعت 16 امروز (جمعه) با برگزاری هفت دیدار، هفته پانزدهم می‌شود. در حساس‌ترین بازی هفته، گیتی‌پسند اصفهان میزبان سوهان محمدسیمای قم خواهد بود. گیتی‌پسندِ صدرنشین با 60 گل زده صاحب بهترین خط حمله لیگ برتر است و اکنون با 34 امتیاز، تنها یک امتیاز با مس سونگون فاصله دارد. شاگردان رضا لک برای تداوم صدرنشینی خود، چاره‌ای جز شکست حریف در خانه ندارند.

سوهان محمدسیما با کسب پیروزی در دو دیدار قبلی خود، هم‌امتیاز با دو تیم شهروند ساری و فرش‌آرا و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به این دو تیم، در جایگاه پنجم جدول قرار گرفته است. با توجه به کار سخت سوهان در اصفهان و تقابل شهروند و فرش‌آرا دیگر با تیم‌های نیمه پایینی جدول، بعید است تنها نماینده استان قم بتواند در پایان هفته پانزدهم، جایی میان سه تیم برتر جدول داشته باشد.

مس سونگون به مصاف ارژن شیراز می‌رود. پس از انتخاب اسماعیل تقی‌پور به عنوان سرمربی مس، این تیم هفت پیروزی و یک تساوی کسب کرده و اکنون حاشیه امنیت هشت امتیازی تا تیم رده سوم برای خود ایجاد کرده است. قهرمان فوتسال آسیا امیدوار است پای گیتی‌پسند در خانه خود و مقابل سوهانِ احیا شده، بلغزد تا بتواند با کسب پیروزی مقابل ارژنِ افول کرده، به صدر جدول راه یابد.

ارژن که ابتدای فصل با پیروزی‌های متوالی خود در جمع سه تیم نخست جدول حضور داشت، رفته رفته افت کرد و در هر سه دیدار قبلی خود شکست خورده است. این تیم امروز کار سختی در سونگون پیش رو دارد.

از دیگر دیدارهای مهم این هفته می‌توان به جدال فرش‌آرای مشهد با اهورا بهبهان اشاره کرد. فرش‌آرا دو بازی قبلی را با پیروزی پشت سر گذاشته و این هفته به مصاف تیمی می‌رود که تاکنون طعم برد را نچشیده است. شهروند ساری نیز که با 25 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به فرش‌آرا و سوهان محمدسیما در جایگاه سوم جدول قرار دارد، به مصاف آذرخش بندرعباس می‌رود. آذرخش در هفته‌های گذشته روندی سینوسی پیموده و اکنون در جایگاه نهم جدول به سر می‌برد.

طبق اعلام فدراسیون فوتبال، برنامه دیدارهای هفته پانزدهم لیگ برتر فوتسال به شرح زیر است:

جمعه 18 آبان 97

* پارسیان شهر قدس - شهرداری ساوه
داوران: علی پورافشار، علی حجی‌زاده، وحید سکوتی و میلاد امیری
ناظر: بهمن غفاری

* مس سونگون ورزقان - لبنیات ارژن شیراز
داوران:‌ احسان سبزواری، علی احمدی، مجید اکبری و فرزین صالح
ناظر: عباس رنجی

* آذرخش بندرعباس - شهروند ساری
داوران: رضا وثوقی، حمید سلیمانی، منصور قربانی و امیرمختار رودساز
ناظر: عباس دهقانپور

* گیتی‌پسند اصفهان - سوهان محمدسیمای قم
داوران: حسین امیری، محمد مهدی حقوقی، محمدعلی سیاحی و علی اسماعیل سزاری
ناظر: جواد فهیمی

* مقاومت قرچک - مقاومت البرز
داوران: عبدالرحیم محمدی، ولی صفارها، علی مرادیان و ابراهیم آخوندی
ناظر: احمدرضا جباری

* فرش‌آرای مشهد - اهورای بهبهان
داوران: اسماعیل کمربسته، حمیدرضا قدسی راغب، علی زنگنه و مصطفی زینی
ناظر: علی اصغربیگی

* سن‌ایچ ساوه - شرکت ملی حفاری ایران
داوران: ایمان غلامی، محمد داودپور، ولی امجدی و مرتضی شعبانی
ناظر: علیرضا محمدپور

جدول رده‌بندی لیگ برتر فوتسال

 

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com