کد خبر ۶۷۳۳۴ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۷
آیت الله علوی گرگانی:

مسئولان هیچ‌گاه ارتباط خود را با مراجع قطع نکنند

مرجع تقلید شیعیان گفت: باید از خدا بخواهید در مسئولیت خودموفق شده و برای موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نکرده و ارتباط خود را هیچ گاه با مرجعیت قطع نکنید چون مرجعیت مرکز شنیدن دردهای مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، آیت الله علوی گرگانی عصر امروز در دیدار سرپرست جدید استانداری قم که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، اظهار داشت: باید با اقدامات خود جامعه را راضی کرده و مردم از فعالیت‌هایی که برای قم انجام می‌دهید رضایت داشته باشند.

وی افزود: سراسر دنیا را بگردید هیچ جا مثل قم وجود ندارد و مرکزیت قم امروز از نجف هم بالاتر رفته است، امام صادق (ع) فرمود که دامن علم از نجف جمع شده و در قم گسترده می‌شود.

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به ارزش و جایگاه شهر مقدس قم تصریح کرد: امروز علم از قم به سراسر جهان توزیع می‌شود، شهر قم ام القرای جهان اسلام است و مسئولیت در این شهر بسیار مهم و با ارزش است.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه ادامه داد: باید از خدا بخواهید در مسئولیت خودموفق شده و برای موفقیت از هیچ تلاشی دریغ نکرده و ارتباط خود را هیچ گاه با مرجعیت قطع نکنید چون مرجعیت مرکز شنیدن دردهای مردم است.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: مراجع تقلید مرجع دردهای مردم بوده و ما این دردها را به مسئولان انتقال می‌دهیم و از سرپرست استانداری و دیگر مسئولان انتظار می‌رود که ارتباط خود را با مراجع تقلید قطع نکرده و از مشاوره آنان بهره مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: خداوند بشر را مصداقی برای ادای حقوق قرار داده و در رساله امام سجاد (ع) مشاهده می‌شود که مجموعه حقوق در زندگی انسان نهفته است.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com