کد خبر ۶۷۷۰۶ انتشار : ۱۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۴
اختصاصی خبرقم (قم‌نا)؛

مدیر ارشد دولتی در قم بازداشت شد

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی و مدیرعامل یکی از شرکت‌های تابعه وزارت صمت در قم، صبح روز گذشته به اتهام زمین‌خواری در منزل شخصی خود بازداشت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در سال 92 در قم، به اتهام زمین خواری بازداشت شد.

بر اساس اخباری که خبرنگار ما کسب کرده، وی که از سال 93 مدیرعامل یکی از شرکت‌های تابعه وزارت صنعت، معدن و تجارت در قم می‌باشد.

وی که پیش از این هیچ‌گونه سابقه مدیریت دولتی نداشته است، در انتخابات 92 رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در قم بوده است و در سال 93 به عنوان مدیرعامل یکی از شرکت‌های مهم زیر مجموعه وزارت صمت در قم منصوب شد.

هنوز هیچ منبع رسمی خبر بازداشت مدیر ارشد استانی دولت در قم را تایید نکرده است. اما پیگیری‌های خبرنگار ما حاکیست که صبح روز گذشته در جریان دستگیری فرد مذکور، محل کار وی نیز به منظور بررسی اسناد تخلفات وی، مورد بازرسی قرار گرفته است.

با این حال که خبر رسمی بازداشت مدیر ارشد استانی دولت در قم، هنوز انتشار رسمی پیدا نکرده است، برخی خبرنگاران و مدیران رسانه‌ای قم در شبکه‌های اجتماعی خود نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com