کد خبر ۶۷۷۶۰ انتشار : ۱۴ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم عنوان کرد؛

رحیمی بار در سمت خود ابقا شد

عابدی گفت:رضا رحیمی به عنوان رئیس هیأت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی استان قم انتخاب شد تا دوره ریاست وی در این هیأت تا سال۱۴۰۱ادامه پیدا کند.

رحیمی بار در سمت خود ابقا شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوانازقم،حسن عابدی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم که به عنوان نایب‌رئیس مجمع در انتخابات هیأت ورزش‌‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی استان قم حضور داشت، پیش از ظهر امروز در جمع اعضای مجمع این هیأت ورزشی گفت:با یک برنامه‌ریزی مدون و از پیش تعیین شده، می‌توان دامنه موفقیت‌های این هیأت را افزایش داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم اضافه کرد: سرانه فضاهای ورزشی موجد در قم نسبت به روستاها پایین است و باید ظرفیت ورزش در روستاها نسبت به امکانات موجود در آن سنجیده بشود، ضمن اینکه احداث خانه‌های ورزش روستایی بسیاری از نیاز بخش‌ها به فضای ورزشی را تامین کرده است.

وی با تاکید بر اینکه سرانه فضاهای ورزشی روستایی در حال حاضر نسبت به شهر قم بیشتر و چشمگیرتر است، ادامه داد: بهره‌مندی از امکانات موجود در روستاها با تعامل بیشتر هیأت ورزش‌‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی استان قم با بخشداری‌ها و شوراها محقق می‌شود.

عابدی با بیان اینکه استعدادهای بسیار زیادی در روستاها و بخش‌های تابعه قم در حوزه قهرمانی ورزش فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: وظیفه ما برنامه‌ریزی مناسب و خدمت به این عزیزان است، ضمن اینکه پرداخت اعتبارات در به ورزش روستایی در سال 1397 افزایش چشمگیری نسبت به سنوات گذشته داشته است.

وی با تاکید بر اینکه تا پایان سال 1397 هیچ روستایی در استان قم بدون خانه روستایی نخواهیم داشت، اشاره کرد: ورزش در روستاها با برگزاری جشنواره‌های مختلف گسترش خواهد یافت و برای این منظور باید اطلاع‌رسانی رشته‌های زیر مجموعه هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی به خوبی صورت گیرد.

در مجمع انتخابات هیأت ورزش‌های روستایی و بازی‌های بومی محلی استان قم با حضور رئیس فدراسیون این رشته، رضا رحیمی بار دیگر به عنوان رئیس انتخاب شد تا دوره ریاست وی در این هیأت که از سال 1393 آغاز شده تا سال 1401 ادامه پیدا کند.

انتهای پیام /ح

تا پایان سال ۹۷ تمام روستا‌های قم دارای خانه ورزش می‌شوند
برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com