کد خبر ۶۸۹۷۴ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۰

نخستین نشست تخصصی فعالان یادواره‌های شهدای کشور در قم برگزار شد

نخستین نشست تخصصی فعالان یادواره‌های شهدای کشور به همت شبکه ملی جهاد و شهادت در راستای پاسداشت چهل سال حماسه و مقاومت در قم برگزار شد.
- اخبار استانها -

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، نخستین نشست تخصصی فعالان یادواره‌های شهدای کشور با محوریت پاسداشت چهل سال حماسه و مقاومت پیش از ظهر امروز به همت شبکه ملی فعالان جهاد و شهادت در سالن جلسات مجموعه فرهنگی پلاک 313 مسجد مقدس جمکران برگزار شد.

در این گردهمایی فعالان برگزارکننده یادورهای شهدا در سراسر کشور و مسئولان مؤسسات فرهنگی و دینی که در زمینه یادواره شهدا فعالیت می‌کنند حضور دارند.

مصطفی ملایی عضو شورای راهبردی جمعیت جوانان حقوق بشر ایران در این مراسم با بیان اینکه براساس نفوذ و اقناع مخاطب باید اقدام به برگزاری یادواره شهدا کنیم، گفت: در یادواره شهدا ارکان مورد تاکید مخاطب و موضوع و فضا است و ابتدا باید ارکان مورد بررسی قرارگرفته و بر این اساس یک گام رو به جلو گام برداشتیم.

یادواره شهدای نهضت سوادآموزی لرستان برگزار شد«شهربانو» با حضور خانواده شهدا در مشهدمقدس رونمایی شدرهروان شهدا باید به دنبال رفع مشکلات مردم باشند

این گردهمایی از صبح دیروز آغاز شد که برگزاری کارگاه‌های آسیب‌شناسی و چالش‌های پیش‌روی محافل شهدا، خلاقیت هنری و نمونه‌های اجرایی، مدیریت و مهارت‌های برنامه‌ریزی در محافل شهدا و خلاقیت و نوآوری در یادواره‌های شهدا از جمله برنامه‌های این گردهمایی است.

نخستین نشست تخصصی فعالان یادواره‌ای سراسر کشور عصر امروز به کار خود پایان می‌دهد که گزارش عملکرد خدمات اعزام راوی به یادواره‌های سراسر کشور توسط حجت‌الاسلام آبیار معاون موسسه فرهنگی سیره شهدا، کارگاه خلاقیت هنری و نمونه‌های اجرایی توسط، گزارش عملکرد نمونه انبار مهمات فرهنگی توسط محمدرضا محمدی رئیس موسسه یادمان ایثار تهران، کلاس تبیین کارکردهای یادواره شهدا در تقویت و پیشبرد جبهه فرهنگی توسط سید احمد عبودتیان مدیر بنیاد فرهنگی خاتم‌الاوصیا از جمله برنامه‌های مراسم اختتامیه است.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com