کد خبر ۶۹۹۹۷ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۳
امیرآبادی:

امسال یکی از باشکوه ترین راهپیمایی های انقلاب رقم خورد/ مسئولان و دولت مردان جواب اعتماد مردم را بدهند

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: امسال یکی از باشکوه ترین راهپیمایی های انقلاب رقم خورد و حالا نوبت مسئولان و دولت مردان است که جواب اعتماد مردم را بدهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احمد امیرآبادی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در حاشیه راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، با اشاره به حضور گسترده مردم انقلابی قم در راهپیمایی امروز اظهار داشت: به کوری احمق های درجه یکی مانند ترامپ، جان بولتون و پمپئو امروز مردم حضور پیدا کردند و وارد دهه پنجم انقلاب شدند.


وی ادامه داد: اتفاقا هر سال بنده در این راهپیمایی شرکت می کنم امسال حضور مردم واقعا مثال زدنی بود و یکی از سال هایی بود که شاهد حضور بی شمار و گسترده مردم در راهپیمایی بودیم.


امیرآبادی تاکید کرد: مردم بیشترین شور و اشتیاق و سرزندگی دارند و امروز واقعا مردم سنگ تمام گذاشتند و وظیفه خودشان را انجام دادند.


وی افزود: از فردا کار مسئولین شروع می شود و مسئولان و ظیفه ای سنگینی دارند تا جواب این اعتماد و حضور مردم را بدهند.


عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم آمدند و کار خودشان را کردند علیرغم این که گلایه هایی از دولتمردان داشتند و حالا این دولت مردان هستند که باید جواب این اعتماد مردم را بدهند.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com