کد خبر ۷۱۴۰۸ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۵
رئیس اداره پیش ‌بینی هواشناسی قم خبر داد

وزش باد با سرعت 60 کیلومتر بر ساعت در قم

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار باران و وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 6 درجه و 21 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم هشت درجه و 17 درجه است، فردا آب و هوای استان ابری همراه با بارش باران در برخی ساعات رگبار و رعد و برق، در ارتفاعات بارش برف به تدریج کاهش ابر و وزش باد شدید است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم کمی تا قسمتی ابری است، گفت: در این روز در بعضی از ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 45 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان پنج درجه و 23 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 6 درجه و 23 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 14 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه کهک با 6 درجه و منطقه کوه سفید با 23 درجه بود.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com