کد خبر ۷۲۳۱۷ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹
پیگیری مشکلات مردم از مسئولین /روابط عمومی راه و شهرسازی قم درپاسخ به خبرقم

بارش باران جدیدترین عامل تاخیر پروژه بلوار امام علی (ع) پردیسان/ این بلوار به زودی به بهره داری می رسد

بلوار امام علی (ع) شهرک پردیسان، پروژه ای است که وعده بهره برداری از آن بارها دست خوش وعده وعید های مسئولین امر شده! از خرداد و شهریور 97 تا الان که هنوز تکلیف آن مشخص نیست!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، بلوار امام علی (ع) شهرک پردیسان، پروژه ای است که وعده بازگشایی و بهره برداری از آن بارها دست خوش وعده وعید های مسئولین امر شده است. مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قم در خصوص بهره برداری از این بلوار، آبان ماه سال 96 گفته بود که این پروژه کمتر از یک سال به بهره برداری خواهد رسید. وعده ای که خرداد 97 و بعدتر شهریور 97 زمانی برای تعیین اتمام کامل این پروژه تعیین شده بود و در روزهای پایانی شهریور ماه سال 97  اعلام شد که ادامه طرح ساخت مرحله تکميلی بلوار امام علی (ع) پرديسان به علت مشکلات مالی برای مدتی متوقف شده و علیرغم گذشت حدود 7 ماه از این زمان متاسفانه تا به امروز به مرحله بهره برداری نرسیده است. در همین خصوص موضوع را از روابط عمومی راه و شهر سازی استان قم جویا شدیم.

 

مهدی رحیمی راد به خبرنگار خبرقم گفت: هم اکنون و پس از تعطیلات نوروزی پیمانکار پروژه مشغول کار و انجام کار لوله گذاری است.

وی بارش باران شدید را عامل تاخیر و مشکل این پروژه عنوان کرد و اظهار داشت: روکش آسفالت نیازمند این است که زمین خشک باشد و با بارش باران مواجه نشویم.

روابط عمومی راه و شهر سازی استان قم در پاسخ به سوال خبرنگار خبرقم مبنی زمان افتتاح این پروژه ابراز داشت: در صورت مساعد بودن آب و هوا این پروژه به زودی به بهره داری می رسد.

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com