کد خبر ۷۲۳۳۶ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۶

مجتمع فرهنگی منتظران در جمکران تأسیس می‌شود

مجتمع فرهنگی منتظران در جمکران به دستور رئیس دانشگاه آزاد تأسیس می‌شود.
- اخبار سیاسی -

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبر قم به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، محمدمهدی طهرانچی، رئیس دانشگاه آزاداسلامی، در حاشیه سفر استانی به قم برای سخنرانی در نخستین گردهمایی تخصصی روحانیون شاغل در دانشگاه آزاد اسلامی از مجتمع رفاهی دانشگاه آزاد واحد قم در جمکران بازدید کرد.

در این بازدید که با همراهی بهروز طهماسب کاظمی مشاور رئیس و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و امور استان‌ها، حجت الاسلام والمسملین کلانتری، معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر فضل الهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قم و جمعی از مدیران دانشگاه انجام شد، طهرانچی دستور ساخت مجتمع فرهنگی منتظران را در این فضای رفاهی صادر کرد.

ولایتی: چشم‌انداز دانشگاه آزاد تبدیل شدن به الگوی دانشگاه اسلامی و تمدن‌ساز استدانشگاه آزاد به یاری مردم سیل‌زده خوزستان شتافت + فیلمخبرخوش رئیس دانشگاه آزاد برای دانشجویان مناطق سیل‌زده

 

 طهرانچی پیشنهاد داد از محل بودجه فرهنگی به عنوان زیرساخت‌های فعالیت های فرهنگی، دانشجویی و اردویی برای ساخت این مجتمع فرهنگی هزینه شود.

وی تأکید کرد: مجتمع فرهنگی منتظران می‌تواند محل مناسبی برای برگزاری اردوهای فرهنگی و معرفتی و فعالیت‌ها در حوزه علوم اسلامی و انسانی باشد.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com