کد خبر ۷۳۴۷۰ انتشار : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵

کاهش دمای قم طی روزهای آتی

محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف در اواخر وقت افزایش ابر، رگبار پراکنده و وزش باد نسبتا شدید موقتی است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 15 درجه و 35 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شمال شرقی و با حداکثر سرعت 60 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 16 درجه و 34 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی ابری در برخی ساعات افزایش ابر، رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید موقتی است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم قسمتی ابری است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد افزایش ابر و رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید موقتی در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز دوشنبه جهت وزش باد در استان قم شمال غربی و با حداکثر 60 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 14 درجه و 31 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 15 درجه و 34 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 42 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 15 درجه و منطقه کوه سفید با 36 درجه بود.

برچسب ها :قم
شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com