کد خبر ۷۴۱۸۶ انتشار : ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸

دمای قم به 41 درجه می‌رسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 22 درجه و 38 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 65 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 65 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 20 درجه و 38 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است.

قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز از بعد از ظهر شاهد افزایش ابر و در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 65 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 21 درجه و 41 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 22 درجه و 41 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 18 درجه و منطقه جمکران با 41 درجه بود.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com