کد خبر ۷۶۴۵۹ انتشار : ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۹
مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم عنوان کرد؛

برگزاری جشنواره رونق مشاغل خانگی در قم

مقیمی گفت:این جشنواره با هدف تحقق شعار سال به مناسبت دهه ولایت به مدت ۱۰ روز در بوستان نجمه واقع در ابتدای خیابان دورشهر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، ابوالقاسم مقیمی مدیرعامل سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم با اشاره به برپایی جشنواره رونق مشاغل خانگی گفت: این جشنواره با هدف تحقق شعار سال به مناسبت دهه ولایت به مدت ۱۰ روز در بوستان نجمه واقع در ابتدای خیابان دورشهر برگزار می‌شود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم با اشاره به فعالیت غرفه‌های محصولات خانگی در این نمایشگاه افزود: در این غرفه‌ها بانوان کارآفرین محصولات خود را عرضه می‌کنند که شامل محصولات غذایی و صنایع دستی می‌شود.

او عنوان کرد: در این نمایشگاه ۶ غرفه فرهنگی و هنری شامل آموزش خوشنویسی، گالری عکس، آموزش فرهنگ شهروندی به کودکان، آموزش مدیریت پسماند و تفکیک زباله و ... می‌شود.

مقیمی بیان کرد: ۶۰ غرفه برای بانوان کارآفرین در نمایشگاه رونق مشاغل خانگی در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم در خصوص دیگر برنامه‌های دهه ولایت افزود: جشن‌های مردمی در سطح بوستان‌ها به مناسبت دهه ولایت هر شب در یک بوستان برگزار و در محل جشنواره تئاتر خیابانی، سرود و برنامه‌های فرهنگی نیز اجرا می‌شود.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com