کد خبر ۷۸۸۰۰ انتشار : ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۹
رئیس هیئت هاکی قم عنوان کرد؛

هاکی بازان قمی در مسابقات امید‌های کشور نایب قهرمان شدند

جعفری از نایب قهرمانی تیم هاکی روی چمن استان قم در مسابقات امید‌های کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، جعفر جعفری رئیس هیئت هاکی قم گفت: رقابت‌های هاکی روی چمن رده سنی امید قهرمانی کشور در حالی در شهریار به پایان رسید که این برای نخستین بار بود که مسابقات هاکی روی چمن در این رده سنی برگزار می‌شد و استان قم نیز در این رقابت‌ها دارای تیم بود.

جعفری  افزود: هاکی قم که در سال‌های گذشته حضوری پررنگ و دائمی در رقابت‌های قهرمانی کشور در بخش سالنی داشته است این بار در بخش هاکی روی چمن نیز خودی نشان داد و توانست در اولین دوره مسابقات امید‌های کشور تا دیدار نهایی پیش برود.

رئیس هیئت هاکی استان قم گفت: در این مسابقات که ۱۱ تیم در آن حضور پیدا کردند تیم هاکی استان قم در دیدار نهایی حریف تیم سمنان بود و با نتیجه ۳ بر یک نتیجه را به حریف واگذار کرد تا به نایب قهرمانی این پیکار‌ها بسنده کند.

او عنوان کرد: تیم هاکی استان قم در دیدار نیمه نهایی این رقابت‌ها به مصاف تیم آذربایجان شرقی رفت و با پیروزی ۲ بر یک برابر این تیم به دیدار پایانی راه یافت. قم در دور گروهی با ۷ امتیاز پس از گلستان به نیمه نهایی رسید. تیم هاکی قم در آخرین دیدار دور گروهی خود توانسته بود تیم سیستان و بلوچستان را ۳ بر یک شکست دهد.

جعفری بیان کرد: این در حالی بود که هر دو تیم فینالیست از گروه خود به عنوان تیم دوم صعود کرده بودند، اما در مرحله نهایی شگفتی ساز شدند و تیم‌های اول مرحله گروهی را شکست دادند تا بدین ترتیب هیچ تیمی در این مسابقات بی شکست نماند.

رئیس هیئت هاکی استان قم تصریح کرد: همچنین این تیم در دیدار‌های پیشین خود برابر آذربایجان غربی صفر صفر مساوی کرد، یک بر صفر همدان را شکست داد و با همین نتیجه مغلوب گلستان شد.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com