کد خبر ۸۰۳۵۶ انتشار : ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳

امیرآبادی: مجلس یازدهم باید به شفافیت آرا، مبارزه با فساد و معیشت مردم باشد

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس دوره یازدهم باید به دنبال شفافیت آرا، مبارزه با فساد و معیشت مردم باشد که با رأی اعتماد مردم به دنبال این موضوعات خواهیم بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، احمد امیرآبادی در حاشیه ثبت‌نام انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در ستاد انتخابات استان در فرمانداری قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مجلس دوره یازدهم باید به دنبال شفافیت آرا، مبارزه با فساد و معیشت مردم باشد که با رأی اعتماد مردم به دنبال این موضوعات خواهیم بود.

وی با تأکید بر مشکلات آسیب‌های اجتماعی در استان قم ابراز کرد: مشکلی که ما در قم داریم این بوده که این شهر برای جهان اسلام و کشور نسخه‌های فرهنگی می‌پیچد ولی خود دچار آسیب‌های اجتماعی است.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی نشاط اجتماعی را مورد توجه قرار داد و افزود: باید برنامه‌ها و اقدامات اجتماعی و شاد در سطح استان با حفظ ارزش‌های دینی، مذهبی و شئونات مردم قم ایجاد شود که در این زمینه اقدامات مثبت و خوبی انجام‌شده ولی هنوز به نقطه مطلوب نرسیده است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با رأی مردم در مجلس آینده سه نماینده با همدلی و همراهی در کنار مسائل قم، در سطح ملی و بین‌المللی هم بتوانند از حقوق ملت ایران و ارزش‌های انقلابی دفاع کنند.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com