کد خبر ۸۰۵۷۸ انتشار : ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲

ثبت‌نام ۱۴۴ نفر از داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری در فرمانداری قم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، ثبت‌نام داوطلبین نخستین میان دوره‌ای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مرکز حوزه انتخابیه قم، شامگاه امروز در حالی به پایان رسید که در مجموع 144 نفر فرآیند ثبت‌نام خود را به پایان رساندند.

مرتضی حیدری فرماندار و رئیس هیئت اجرایی اولین میان دوره‌ای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مرکز حوزه انتخابیه قم امشب در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از 15 آذرماه تا روز گذشته 105 نفر به فرمانداری قم برای ثبت نام در مجلس خبرگان رهبری مراجعه کردند، اظهار کرد: امروز و در روز پایانی ثبت‌نام، 39 نفر ثبت‌نام خود را تکمیل کردند که در مجموع، 144 نفر با مراجعه به فرمانداری قم، فرآیند ثبت نام خود در اولین میان دوره‌ای انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در مرکز حوزه انتخابیه قم را بدون هیچ مشکلی به پایان رساندند.

وی افزود: از آنجایی که وزارت کشور، شهرستان قم را برای ثبت‌نام از کلیه داوطلبان برای سایر استان‌ها نیز تعیین کرده بود، فرمانداری قم جمعا 144 نفر را طی 7 روز ثبت‌نام کرد.

فرماندار قم با اشاره به اینکه از مجموع ثبت‌نام شده‌ها، 57 نفر برای استان قم اعلام داوطلبی کردند، تصریح کرد: مدارک تمام ثبت‌نام شدگان برای ادامه فرآیند انتخابات به مراجع ذی‌صلاح ارجاع گردیده است.

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com