کد خبر ۸۰۹۱۱ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۶
دوگانگی که پایان ندارد!

نیروهای خط امام یا خط منتظری؟! +عکس

مدعیان اصلاح طلبی در قم که دائم از حذف یاران واقعی امام (بخوانید: بریدگان از انقلاب) ناله می‌کنند؛ در جلساتشان همچنان بر تقلید و پیروی از قائم مقام عزل شده به دست انقلابی حضرت امام (ره) تاکید دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، مدعیان اصلاح طلبی که ازطرفی مدعی هستند که قانون اساسی کشور نادیده گرفته شده و  راه نجات کشور را بازگشت به قانون اساسی و قانونمداری می‌دانند و در کنار آن دائم از حذف یاران واقعی امام (بخوانید: بریدگان از انقلاب) ناله می کنند؛ از طرفی دیگر همچنان بر تقلید و پیروی از قائم مقام عزل شده به دست انقلابی حضرت امام (ره) رفتار و تاکید می‌کنند.

عکس زیر مربوط به نشست شورای به اصطلاح اصلاح طلبان قم است که با موضوع تبیین و تصمیم‌گیری در مورد رویکرد انتخاباتی اصلاح‌طلبان در قم در تاریخ 98/9/15 است که در محل مجمع محققین و مدرسین برگزار شده و در گوشه تصویر در اقدامی تعجب برانگیز و غیرقابل توجیه، تصویر حضرت امام (ره) کنار تصویر آقای منتظری قرار داده شده است.

حکایت کسی عادت داشت شلوارش را وارو بپوشد. هر که او را می‌دید می‌پرسید؛ بالاخره ما نفهمیدیم که تو داری می‌روی یا داری می‌آیی؟!

شاید بتوان یکی از علت‌های ناکامی و سردرگمی اصلاح‌طلبان قم در انتخابات‌ها را دوگانگی آنان در قبال چنین مسائلی توصیف کرد.

شایان ذکر است ارتباط آقای منتظری با عناصر معاند و ضدانقلاب تا جایی پیش رفت که حتی شهید «محمد منتظری» فرزند ایشان، منزل پدر را جایگاه امن منافقین توصیف کرد. حضرت امام (ره) نیز پس از حداقل 4سال مدارا و تذکر و نصیحت به آقای منتظری، مجبور به برخورد قاطع با نامبرده و فتنه‌ای شدند که در بیت وی _به اعتبار باند مهدی هاشمی معدوم_ لانه کرده بود.

با این وصف معلوم نیست چگونه می‌توان عنوان و ادعای خط امام را با حامیان منافقین جمع کرد؟

 

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com