کد خبر ۸۶۲۶۳ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶
عرصه محصول برند معروف قمی به شکل نامتعارف؛

تولید شکلات در اشکالی غیرمتعارف توسط یکی از برندهای معروف قم/ به بچه‌ها رحم کنید!

این اشکال در جعبه‌هایی با طرح‌های کودکانه به فروش می‌رسند و از طرفی مصرف‌کننده اصلی هرگونه خوراکی با اشکال فانتزی، غالبا کودکان به حساب می‌آیند؛ برای همین این محصولات از نظر روانشناسی می‌توانند دارای اثر سوء بر رده سنی کودکان باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، یکی از برندهای معروف تولید سوهان و شکلات‌سازی در قم، اقدام به تولید شکلات‌هایی در اشکالی همچون لب، و لوازم آرایشی زنانه می‌کند.

این اشکال در جعبه‌هایی با طرح‌های کودکانه به فروش می‌رسند و از طرفی مصرف‌کننده اصلی هرگونه خوراکی با اشکال فانتزی، غالبا کودکان به حساب می‌آیند؛ برای همین این محصولات از نظر روانشناسی می‌توانند دارای اثر سوء بر رده‌های سنی کودکان باشند.

از طرفی در شهری که بیشتر به فرهنگ و عرضه محصولات فرهنگی آن شناخته می‌شود و بزرگان نیز همواره بر صیانت و حراست حفظ این جایگاه تاکید کرده‌اند؛ چرا باید یک برند معروف که به اسم قم شناخته می‌شود؛ اقدام به عرضه چنین محصولات غیرفرهنگی کند!؟

درحالی که الزام و یا حتی انتظاری به تولید محصولی با مشخصات فرهنگی نیست و صرفا روی سخن این است که چنانچه در بحث ترویج فرهنگ اسلامی، حرکتی صورت نمی‌گیرد، اقلا کار ضد فرهنگی نیز نشود!

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com
2
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۸

به نظر میرسد همان سیاست ۲۰:۳۰ را اجرا می کند

پاسخ
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۷

چه ربطی به 2030 داره آخه؟ یه چیزی شنیدید اصلا نمیدونید چیه

0
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۷

شکلات نا متعارف یعنی چی؟چرا به هر چیزی برچسب می زنید؟همه جای دنیا شکلات های فانتزی تولید می شه به اشکال مختلف برای جذابیت: الان اینکه به فرض شما یه بچه شکلات شکل طرح لب یا رژ لب رو ببینه و بخوره چه اتفاق غیرمتعارفیه؟مگر لوازم ارایشی رو هر روز نمی بینه؟ به بچه ها رحم کنید و این خط کشی های ارزشی و سیاسی تون رو هر روز جلوتر نکشید:خفه کردید همه رو!

پاسخ
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۷

فکر میکنم خودتون جواب خودتون رو به درستی دادید؛ اونجایی که نوشتید: "به فرض شما یه بچه شکلات شکل طرح لب یا رژ لب رو ببینه و بخوره چه اتفاق غیرمتعارفیه؟"

0
شهروند قمی ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۱۶

خوبه دیگه تو قم همه چیز دست به دست هم داده از اونطرف صدا و سیما پت و مت ساخت مشروب پخش میکنه و تو برناه آشپزی تو غذا انگور میریزن که از نظر شرعی مگر در شرایط خاص حرام میشه از اینطرف هم شکلات هایی که با ظاهر تحریک آمیز تولید میشن در شهر توزیع میشه، شورای امر به معروف و شورای فرهنگ عمومی هم به جلساتشون بپردازند

پاسخ