کد خبر ۸۶۸۲۷ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۶
به مناسبت روز جهانی قدس؛

«جشنواره مجازی قدس، قلب من» در قم برگزار می‌شود

قم - دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در قم گفت: «جشنواره مجازی قدس، قلب من» به مناسبت روز جهانی قدس و با هدف حمایت از قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، حجت الاسلام محمدباقر ولدان از برگزاری «جشنواره مجازی قدس، قلب من» با همکاری برخی از نهادها و مراکز مختلف خبر داد و گفت: این جشنواره بزرگ به مناسبت روز جهانی قدس برگزار خواهد شد.

وی افزود: در برگزاری این جشنواره که به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در قم برگزار می‌شود، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیمای مرکز نور، سازمان تبلیغات اسلامی، آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) و مؤسسه فرهنگی بشارت بهشت ما را یاری خواهند کرد.

مسئول نهاد نماز جمعه قم با اشاره به اینکه این جشنواره در مقاطع سنی مختلف ویژه استان قم برگزار می‌شود، چهار رشته نقاشی، نامه‌ای به قهرمان قدس، ساخت کلیپ و دابسمش و آشنایی با تاریخ قدس و فلسطین را از محورهای این جشنواره اعلام کرد.

وی افزود رشته نقاشی با موضوع روز قدس، ویژه کودکان زیر ۱۰ سال و بخش نامه‌ای به یک قهرمان قدس، ویژه مقطع سنی نوجوانان ۱۰ تا ۱۶ سال تدارک دیده شده است و رشته کلیپ و دابسمش و مسابقه آشنایی با تاریخ قدس نیز برای عموم مردم شریف استان قم خواهد بود.

حجت الاسلام ولدان ضمن تشکر از نهادهای فرهنگی مختلفی که از برگزاری این جشنواره حمایت کرده‌اند جوایز ارزنده آن را هم کمک هزینه عتبات عالیات و مشهد مقدس، دوچرخه، تبلت، تلسکوپ، میکروسکوپ، کارت هدیه نقدی و محصولات فرهنگی به برگزیدگان اعلام کرد.

گفتنی است علاقمندان می‌توانند جهت دریافت برگه مسابقه و مطالعه آئین نامه مسابقه به نشانی: @qodsghalbeman در شبکه‌های مجازی مراجعه کنند.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com