کد خبر ۸۶۸۵۷ انتشار : ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۱

افزایش دمای قم طی روزهای آتی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا)، محمدرضا قاضی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد است.

وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 11 درجه و 32 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان شرقی و با حداکثر سرعت 35 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 13 درجه و 35 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر و رگبار پراکنده است.

قاضی با بیان اینکه در روز شنبه هفته آینده آسمان استان قم صاف تا کمی است، گفت: شنبه گاهی شاهد وزش باد و در ارتفاعات افزایش ابر و رگبار پراکنده در استان خواهیم بود.

وی ادامه داد: در روز شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 14 درجه و 38 درجه خواهد بود.

رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 11 درجه و 27 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 43 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال شرقی در این شهر بودیم.

قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 10 درجه و منطقه مرکز تحقیقات با 27 درجه بود.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com