کد خبر ۱۱۶۱۴۸ ۴۵ بازدید انتشار : ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹
جانشین فرمانده کل سپاه:

توطئه دشمنان جمهوری اسلامی پایان پذیر نیست

جانشین فرمانده سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنی دشمنان پایان پذیر نیست گفت: از دشمنان به غیر از دشمنی انتظاری نیست و ضرورت دارد تا به وظایف خود عمل کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از خبرگزاری مهر، سردار علی فدوی ظهر پنجشنبه در دیدار با تولیت حرم مطهر حضرت معصومه (س) اظهار داشت: تأمین امنیت در کشور به خصوص در حرم های مطهر یکی از موارد مورد تاکید فرمانده کل سپاه پاسداران است که اقدامات لازم در قم و برای حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) صورت گرفته است.

سردار فدوی با بیان اینکه دشمنی دشمنان پایان پذیر نیست ابراز داشت: از دشمنان به غیر از دشمنی انتظاری نیست که در این راستا ضرورت دارد ما به وظایف خود عمل کنیم که در این صورت نصرت الهی نیز همراه ما خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به حوادث ماه‌های گذشته در کشور بیان داشت: دشمنان در اغتشاشات اخیر از هر توطئه و خباثتی دریغ نکردند و تصور می‌کردند به توفیقات و موفقیت‌های دست خواهند یافت که البته با شکست مواجه شدند.

وی ادامه داد: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن سیلی محکمی به عناصر ضدانقلاب و دشمنان جمهوری اسلامی زدند و توطئه‌های آنان را خنثی کردند.

سردار فدوی افزود: سپاه پاسداران خدمتگزار مردم است و هر کجا که نیاز باشد خدمت رسانی به مردم صورت می‌گیرد پاسداران حضور می‌یابند.

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/