کد خبر ۱۰۳۸۲۱ انتشار : ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱
استاندار قم تاکید کرد؛

ضرورت شناسایی و معرفی ظرفیت‌های تولیدی استان قم

استاندار قم با اشاره به لزوم حمایت تمامی دستگاههای اجرایی استان قم از تولیدات داخلی؛ بر ضرورت شناسایی و معرفی ظرفیت‌های تولیدی استان قم تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) به نقل از مهر، بهرام سرمست پیش از ظهر سه شنبه در حاشیه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که در شهرک صنعتی شکوهیه برگزار شد در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: ظرفیت‌های تولیدی استان باید شناسایی و معرفی شود.

وی افزود: حمایت از تولید داخلی چه در سطح استانی و یا ملی ضروری است و تمامی دستگاه‌های استان قم می‌بایست از تولیدات داخلی حمایت کنند.

استاندار قم همچنین به احتیاج برخی واحدهای صنعتی قم به تسهیلات اشاره کرد و ادامه داد:، اقدامات و پشتیبانی‌های لازم را بر اساس نیازمندی‌هایی که این واحدها دارند انجام خواهد شد.

به گفته این مسئول؛:جلوگیری از تعطیل شدن واحدهای تولیدی و تک رقمی شدن نرخ بیکاری از مهمترین اهداف اقتصادی استان است و خوشبختانه این هدف در طول چند سال اخیر با وجود تحریم‌ها و مشکلاتی که در کشور وجود دارد محقق شده است و در قم واحد تولیدی تعطیل نداریم و حتی برخی واحدهای راکد صنعتی، شناسایی و به مدار تولید بازگشتند.

 

https://t.me/qomna_com

https://www.instagram.com/qomna_com/

شماره پیامک قم نا: 50001717150598رایانامه: info@Qumna.com