قم با اقتدار قهرمان لیگ برتر پینگ‌پنگ ایران شد

تیم با استعداد و نخبه قم بالاتر از دیگر رقبای خود موفق به کسب رتبه نخست و مقام قهرمانی رقابت‌های فصل 1401 لگی برتر تنیس روی‌میز ایران شد.

رئیس هیئت والیبال قم:

بانوی قمی با تیم والیبال ایران نقره کشورهای اسلامی را کسب کرد

رئیس هیئت والیبال استان قم از کسب مدال نقره مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی توسط بانوی مربی قمی همراه با تیم ملی والیبال ایران خبر داد.

رئیس هیئت اسکواش قم خبر داد؛

میزبانی مسابقات اسکواش پسران ایران به قم رسید

رئیس هیئت اسکواش استان قم از میزبان شدن این هیات برای برگزاری مسابقات اسکواش پسران ایران خبر داد.

والیبال قم و راهی که در پیش است!

کارشناس ورزشی اشاره به اینکه در حال حاضر نظم خوبی بر والیبال قم حاکم شده است، گفت: تلاش گسترده‌ای شده‌ است تا والیبال استان قم شکل خوبی بگیرد و با اجرایی شدن برنامه‌های چهار ساله‌ای که مشخص شده است شاهد شکوفایی والیبال استان قم خواهیم بود.

هادی ساعی:

از رئیس هیئت تکواندو قم بابت شفافیت در فعالیت‌هایشان تشکر می‌کنیم

مجمع سالیانه هیئت تکواندو قم با حضور هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو، ابراهیم سانی‌خانی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم و جمعی از نمایندگان باشگاه‌ها، داوران، باشگاه‌ها، مربیان و بازیکنان پیش از ظهر امروز در سالن جلسات اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

رئیس هیات کشتی استان قم خبر داد؛

دعوت ۲ کشتی گیر و یک مربی قمی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان

رئیس هیات کشتی استان قم گفت: ۲ نفر از کشتی گیران و یکی از مربیان کشتی این استان به اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان ایران دعوت شدند.

معاون آموزش‌وپرورش قم:

رشته ورزش باستانی علاوه بر ورزش، معنویت و اخلاق را نیز اشاعه می‌دهد

معاون تربیت‌بدنی و سلامت اداره کل آموزش پرورش قم گفت: طرح «ورزش محله» در ۵۳ پایگاه شامل حیاط مدارس و ۲۳ سالن ورزشی در محله‌های مختلف سطح شهر قم در طول تابستان امسال برگزار می‌شود.

فرنگی کار قمی مسافر بازی های کشورهای اسلامی در ترکیه شد

رئیس هیئت کشتی استان قم گفت: فرنگی کار قمی با تشخیص کادر فنی تیم ملی این تیم را در بازی های کشورهای اسلامی همراهی می کند.

قم امسال هم در فوتسال تیم‌داری می‌کند؛

احیای فردوس قم در دقیقه 90

تیم فوتسال فردوس قم از ابتدای فصل گذشته به دلیل مشکلات مالی نتوانست بازیکن موثری جذب کند و با دست خالی وارد مسابقات شد که در نهایت به سختی توانست لیگ را در رتبه‌های پایین جدول به اتمام برساند، مشکلات مالی باعث شد مدیران فردوس قبل از شروع فصل جدید لیگ برتر به دنبال جذب حامی مالی باشند.

آخرین اخبار

پربحث ترین ها

    پربیننده ترین ها