آیت الله اعرافی:

کشور باید وارد یک دوره جدی کار و تلاش و پیشرفت و تعالی فرهنگی شود

آیت الله علیرضا اعرافی اظهار داشت: دولت باید با فساد، تبعیض، اختلاس و مسائلی که قلب جامعه را جریحه دار می کند مبارزه جدی داشته باشد؛از دولت جدید انتظار می رود که در فرآیند انتخابات کابینه با تمرکز بر کار و خدمت و دوری از حواشی و حاشیه سازی به فکر اقدامات عملی باشد.

آیت الله حسینی بوشهری:

کابینه دولت آینده نباید بر اساس سهم خواهی بسته شود/ مسلمانان به فریاد ملت مظلوم میانمار برسند

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه قم گفت: مسائل حزبی، جناحی و سهم خواهی نباید در تعیین کابینه نقش داشته باشد، اگر کابینه بر اساس جناح بندی و سهم خواهی شکل بگیرد از آن کابینه امیدی حاصل نخواهد شد.

معاون سياسی امنيتی اجتماعی استاندار قم تاكيد كرد:

ضرورت مشاركت دستگاه های دولتی برای ارتقاء زيرساخت های آموزشی

احد جمالی معاون سياسی امنيتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به ضرورت همكاری دستگاه های دولتی در ارتقاء زيرساخت های آموزشی استان گفت: مطالبات آموزش و پرورش از دستگاه های استان در جلسات تخصصی بررسی و پيگيری شود.

معاون اداره‌کل محیط زیست قم مطرح کرد؛

نیاز به ۸ ایستگاه سنجش آلودگی هوا در شهر قم

سید احمد شفیعی گفت: شهر قم نیاز به هشت ایستگاه سنجش آلودگی هوا دارد ، بر اساس مطالعات جدید شهر قم از نظر آلاینده‌هایی مانند مونوکسید کربن وضعیت بسیار بدی دارد و تنها نقاطی که سلامت هوا از این نظر در آن‌ها دیده می‌شود پارک‌های جنگلی و بوستان‌های شهری هستند.

تازه ترین اظهارات مدیرعامل فرودگاه متوقف شده قم:

اگر چند ماه فرصت می دادند فاز نخست فرودگاه به اتمام می رسید

شفیعی مدیر عامل فرودگاه قم با انتقاد از حمایت نکردن مسئولان استان در خصوص عدم حمایت از این پروژه اظهار داشت: : اگر چند ماه فرصت می دادند فاز نخست فرودگاه به اتمام می رسید و نخستین پرواز انجام می شد ، خسارت ریالی وارد شده در مدت توقف ساخت فرودگاه، بسیار بالاست.

سقائیان نژاد خبرداد؛

تدوین برنامه استراتژیک «قم ۱۴۰۰» با کمک مراجع و حوزه

سقائیان نژاد با بیان این که در سال گذشته برنامه قم 1400 را تدوین و تعریف کردیم، اظهار داشت: با کمک حوزه، مراجع تقلید و علمایی همچون آیات سعیدی، بوشهری و اراکی برنامه استراتژیک قم 1400 را تدوین کردیم که نقشه راهی داشته باشیم و بر اساس آن حرکت کنیم.

آیت الله سعیدی:

مسؤولان به جای بگومگوهای بی حاصل به مشکلات و معضلات جامعه رسیدگی کنند

آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم با بیان این که قراردادهای خارجی باید به مشورت کارشناسان از طیف های گوناگون امضا شود، گفت: مسؤولان به جای مسائل بی حاصل به مشکلات مردم رسیدگی کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم :

قائله ۱۸ تیر سال ۷۸ و فتنه سال ۸۸ از یک چشمه آب می‌خورند

افشارنسب، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی قم قائله ۱۸ تیر سال ۷۸ و فتنه سال ۸۸ را منشأ گرفته از یک مشرب فکری غربگرا و همنوا با دشمنان قسم‌خورده جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: با بصیرت افزایی نباید اجازه دهیم دشمن دوباره موفق به زدن چنین ضرباتی شود.

​​​​​​​معاون نیروی انسانی ارتش:

راه برون‌رفت از مشکلات کشور ، الگو برداری از شهدای شاخص دفاع مقدس است

معاون نیروی انسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران راه برون‌رفت بسیاری از مشکلات را الگوبرداری از شهدای دفاع مقدس بیان و خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس باوجود تحریم‌ها، با تکیه‌بر ایمان و توان نظامی و دفاعی کشور توانستیم در برابر دشمنان ایستادگی و مشکلات را پشت سر بگذاریم.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم:

بیماران، کودکان و سالمندان از منزل خارج نشوند

محمدجواد باقری سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به آلودگی هوای قم در روزهای جاری، گفت: قرار گرفتن طولانی در معرض ذرات منتقل شده توسط هوا می تواند مشکلات تنفسی، ریوی و احتمالا بیماری های قلبی ایجاد کند.

حجت‌الاسلام و المسلمین مصلحی مطرح کرد:

لزوم تبیین حقایق دفاع مقدس برای جلوگیری از تحقق اهداف دشمن

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس گفت: ما با تبیین حقایق و معارف دفاع مقدس، نباید بگذاریمم که دشمن با شبهات و اخبار و مطالب نادرست، اذهان مردم و جوانان ما را نسبت به حقایق و واقعیت‌های دفاع مقدس ، منحرف کند.

استاندار قم:

همکاری با چینی‌ها در مرحله شناخت ظرفیت‌ها و مشاوره است / احتمال سرمایه‌گذاری چینی‌ها در قم

سید مهدی صادقی استاندار قم بابیان این‌که همکاری با چینی‌ها در مرحله شناخت ظرفیت‌ها و مشاوره است، گفت: با جلسات برگزارشده با هیات های چینی احتمال سرمایه‌گذاری آن‌ها در قم وجود دارد.

معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب قم :

استفاده از ابزار کاهنده در مصرف آب یکی از راهکارهای صرفه جویی است

مهدی نظرزاده معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب قم گفت: استفاده از ابزار کاهنده توسط مصرف کنندگان بزرگ و کوچک در مصرف آب یکی از راهکارهای صرفه جویی است که باید با فرهنگ سازی عمومی در این حوزه ورود پیدا کرد و نهادینه سازی درست مصرف کردن باید جدی گرفته شود

استاندار قم خواستار شد:

برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای خبرنگاران/ از نقد منصفانه حمايت می كنيم

سید مهدی صادقی استاندار قم با اشاره به اهميت علم و دانش در بين اهالی رسانه گفت: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی براي خبرنگاران بايستی در دستور كار اداره ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان قرار بگيرد ، اقتصاد رسانه در استان قم ضعيف است كه بايستی چاره انديشی در اين زمينه صورت بگيرد.

آخرین اخبار