به بهانه انتصاب مدیرکل جدید ارشاد قم؛

حساسیت‌ها و اقتضائات قم فراموش نشود جناب مدیرکل

تلاش در حمایت از جریانات مؤمن به فرهنگ انقلابی یکی از خواسته‌هایی است که اتفاقاً در بیانات مقام معظم رهبری نیز بارها مطرح شده، هر چند که گاه برخی مدیران فرهنگی آن طور که باید و شاید به این مطالبه توجه جدی نداشته‌اند.

عضو کمیسیون امنیت ملی:

امضای قرارداد در منزل سفیر سوئد تحقیر نظام سیاسی کشور است

حجت الاسلام ذالنور نماینده مردم قم و عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان این که مسؤولان حق ندارند مردم را تحقیر کنند، گفت: هر چه از نظر شأن و عزت تحقیر شویم منافع و امنیت ملی ما بیشتر تهدید می‌شود ، رسالت اصلی مسؤولان اجرایی، سیاسی کشور حفظ شأن، منزلت و جایگاه رفیع مردم ایران اسلامی است.

با حضور حجت‌الاسلام محمدی گلپايگانی انجام می‌شود؛

افتتاح پروژه‌های سفر مقام معظم رهبری و شهرداری قم

آیین افتتاح طرح های عمرانی اعتبارات سفر رهبر معظم انقلاب به قم با هزینه 1360 میلیارد ریال، با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در سالن همایش های شهرداری قم برگزار می شود.

طی مراسمی ؛

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی قم معرفی شد

سید موسی حسینی کاشانی در داین مراسم اظهار داشت:اعتقاد دارم که شهر قم ظرفیت‌های متعددی در زمینه فرهنگ و هنر دارد و باید این شهر صادرکننده فرهنگ و هنر به شهرها و کشورهای دیگر باشد، خداوند را شاکر هستم که توفیق خدمت در زادگاه خود را پیدا کردم.

احمد امیرآبادی در جمع طلاب:

بدبختی کشور دلال بودن فرزندان برخی مسؤولان است / قراردادهای مصرف‌گرایی به صلاح اقتصاد نیست

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بدبختی کشور در سال‌های اخیر دلال بودن فرزندان برخی از مسؤولان بوده است، گفت: بسیاری از قاچاق‌ها از گمرک‌های اصلی کشور عبور می‌کنند همانند قاچاق‌ دارویی که فقط در داخل بسته بندی شده است اما به نام داروی داخلی در کشور وجود دارد.

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

مدیرکل ارشاد استان البرز با حکم صالحی‌امیری به قم رفت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در حکمی «سید موسی حسینی‌کاشانی» را به‌عنوان «مدیرکل جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قم» منصوب کرد، حسینی کاشانی پیش‌ازاین مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز بود که به‌جای وحید فرجی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد قم آمده است.

ضرغامی در پیش از خطبه‌های نماز جمعه قم:

بعضی از خواص دانسته یا ندانسته به نفوذ دشمن به کشور کمک می‌کنند

رئیس اسبق سازمان صداوسیما بابیان اینکه لازمه مرزداری از دین شناسایی مرز و نحوه مرزداری است، بیان کرد: رهبری در سال 88 از مردم و خواص خواستند که مرز خود را انتخاب کنند، زیرا مرزبندی خاصی در آن سال به وجود آمد که همان مرز اسلام و انقلاب و استکبار جهانی بود.

حجت‌الاسلام رسولی محلاتی:

امام(ره) خیلی منتظری را تحمل کرد/ایشان خیلی ساده بودند

حجت‌الاسلام رسولی محلاتی عضو دفتر حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: با مرحوم منتظری خیلی رفیق بودم، ایشان خیلی ساده بودند و زود تحت تاثیر مسائل قرار می گرفت ، وی زندگی ساده ای هم داشت، ایشان اصلاً خیلی رُک هم بود، ساده بود بدون هیچ مقدمه ای حرفش را می گفت.

آیت الله مکارم شیرازی:

22 بهمن امسال باید پرشکوه‌تر و پرخروش‌تر از هر سال باشد/در انتخابات وعده بیجا ندهیم

آیت‌الله مکارم شیرازی با انتقاد مجدد از رفتار حاکمان جدید آمریکا تصریح کرد: آیا معنای تدبیر و مدیریت این است؟، آیا می‌توان یک کشور را دست کسی داد که این نمونه‌ای از مدیریت اوست و کار به جایی رسیده که یک بچه ۵ ساله را در فرودگاه دستبند می‌زنند ، امیدواریم ما دنباله‌رو آن‌ها در انتخابات نباشیم؛ وعده بیجا ندهیم؛ دروغ نگوییم و افراد مدیر، مدبر و با ایمان و فهمیده را انتخاب کنیم.

ریيس سازمان محيط زيست تاكيد كرد؛

حق آبه های زيست محيطی استان قم تامين شود

ریيس سازمان محيط زيست با تاكيد بر ضرورت توجه به محيط زيست در سندهاي آمايش سرزمين گفت: در راستاي جلوگيري از پديده ي بيابان زايي و افزايش ريزگردها حق آبه هاي زيست محيطي استان قم بايستي تامين شود.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

پاسخ کوبنده ملت به یاوه‌گویی‌ها ، رسوایی را نصیب دشمنان نظام اسلامی می‌کند

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور اطلاعیه‌ای از عموم مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت و تاکید کرد: گزینه‌های روی میز آمریکا در برابر سد‌ محکم اقتدار مردمی ایران نابودشدنی و توخالی است.

رئیس سازمان انرژی اتمی در نشست نخبگان قم:

محدودیت ایران در قضیه هسته ای با شکست روبرو شد/ اقتصاد کشور سال آینده رشد می کند

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه به لطف خدا ما شرایط مان رو به بهبود است، گفت: دشمن قصد داشت ایران را با محدود کردن در قضیه هسته ای ضعیف کند اما موفق نشد.

ریيس ستاد انتخابات استان قم:

با هرگونه تخلف در برگزاری انتخابات برخورد می‌شود

احد جمالی ریيس ستاد انتخابات استان قم با اشاره به ضرورت برخورد با تخلفات انتخاباتي خواستار استفاده از ظرفيت سرمایه‌های اجتماعي و احزاب و تشکل‌ها در برگزاري انتخابات باشكوه شد ، مسؤولان دولتی و دیگر نهادها نیز باید از هرگونه فعالیت انتخاباتی به نفع جریان خاصی خودداری کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

برجام تهدیدها را برنداشت؛ زمینه نفوذ را فراهم کرد

حجت‌الاسلام ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس با بیان اینکه برجام تهدیدها را برنداشته است، گفت: زیرکی و هوشیاری مقام معظم رهبری در جهان به داد ما رسید که دشمنان نتوانستند در توافقات به زمینه دفاعی ما دست پیدا کنند در واقع برجام زمینه نفوذ به ما بود.

آخرین اخبار