آیت الله مکارم شیرازی:

وجود تعطیلات بسیار معضلی برای حوزه و کشور است/ ارباب فکر، چاره اندیشی کنند

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به نامگذاری سال 96 به سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال وجود تعطیلات بسیار را معضلی برای کشور و حوزه های علمیه دانست و خاطرنشان کرد: ارباب فکر باید مطالعه و کار کرده و برای مسأله تعطیلات چاره اندیشی کنند، باید برای حوزه ها هم فکر اساسی شود.

استاد برجسته حوزه علمیه قم:

12 فروردین روز به ثمر نشستن خون مبارزان انقلابی است

استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: در 12 فروردین ماه سال 1358، خون مبارزان انقلابی که در طول سال های متمادی برای پیروزی نهضت و تشکیل نظام اسلامی با ایثارگری جان خود را فدا کردند به ثمر نشست و ملت ایران وفاداری خود به انقلاب را ثابت کرد.

فرماندار قم:

۱۵۴۳ نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستای قم ثبت‌نام کردند

رضا سیار فرماندار قم اظهار کرد: هزار و ۵۴۳ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در قم اعلام کاندیداتوری کردند که از این تعداد ۶۵۹ نفر برای انتخابات شورای شهرها و ۸۸۴ نفر برای انتخابات شورای روستاها ثبت نام کردند.

آیت‌الله غروی مطرح کرد:

تبعیض شرکت‌های خودروساز در تحویل خودرو به مسؤولان و مردم

عضو شورای عالی حوزه با انتقاد از تبعیض شرکت‌های خودروساز در تحویل خودروهای متفاوت به مسؤولان و مردم، افزود: برخی از خودروهایی که شماره خاصی دارند و قرار است به مسؤولان برسد، از ابزار و قطعات با کیفیت برخوردار هستند در حالی که همین خودروها با کیفیت پایین‌تری به دست مردم می‌رسند.

احمد امیرآبادی در گفت‌و گو با خبرنگاران:

کاندیداها مراقب عملکرد خود در فضای مجازی باشند / اعلام صلاحیت داوطلبین تا 31 فروردين‌ماه

رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان قم با تاکید بر اینکه کاندیداها باید مراقب عملکرد خود در فضای مجازی باشند، گفت: کسی که قانون را زیر پا گذارد صلاحیت ورود به انتخابات را ندارد به همین علت از کاندیدها درخواست می‌کنم که قانون را رعایت کنند.

آیت الله اعرافی:

مسؤولان کاستی های عرصه اقتصاد مقاومتی را برطرف کنند

امام جمعه قم با بیان این که در حوزه اقتصاد به ویژه اقتصاد مقاومتی کاستی های جدی داریم، گفت:انتظار می رود کاستی که در اقتصاد مقاومتی و عدم رشد جمعیت داریم برطرف شود، رشد جمعیت 1/24 اعلام شد که بسیار نگران کننده است ، رکود صنعت نیز از مشکلات مهمی است که به نتایج مطلوب در این زمینه ها دست پیدا نکردیم.

آیت‌الله سعیدی:

طرح آرامش بهاری زمینه‌ساز تبلیغ صحیح دین است

آیت‌الله سعیدی تولیت آستان مقدس فاطمه معصومه(س) گفت: امروز با تلاش گسترده سازمان اوقاف که با جدیت پیگیر تحقق مطالبات رهبری است، بحث تبدیل بقاع متبرکه به قطب‌های فرهنگی تحقق یافته است.

وقتی دست دولت خالی است؛

تکرار افتتاح یک پروژه بعد از 13 سال!/دولت تدبیر و امید چقدر با مردم صادق است

در روزهای پایانی سال 1395 در اقدامی قابل تامل ، مجموعه ی فرهنگسرای جوان قم بعد 13 سال فعالیت مجددا با تغییر اسم با حضور مقامات کشوری و استانی طی مراسمی افتتاح شد. افتتاح این مجموعه ، با حضور معاون وزير ورزش و جوانان، استاندار قم، مدير کل ورزش و جوانان قم و دبيران سمن‌ها و تشکل‌هاي جوانان قم برگزار شده است.

آیت‌الله مکارم شیرازی:

ناتوی عربی پیشنهاد رئیس جمهور آمریکاست/هشدار نسبت به اتحاد دشمنان تشیع

استاد برجسته حوزه علمیه قم گفت: دشمنان شیعه در حال متحدشدن با یکدیگر هستند و داستان ناتوی عربی را رئیس جمهور آمریکا پیشنهاد داده است، یعنی همان کاری که در سوریه، شمال عراق و یمن کردند، این کار را در جاهای دیگر هم انجام دهند.

نایب رئيس مجمع نمايندگان حوزه علميه قم:

طلاب درباره مسائل دينی با احدی معامله نمی كنند/بی‌تفاوتی در برابر تذکرات علما معنا ندارد

حجت‌الاسلام جلال رضوی‌مهر نایب رئيس مجمع نمايندگان حوزه علميه قم با بیان اینکه اجازه ندهیم به اسم هنر احکام اسلام ر ا به سخره بگیرند گفت: هنرمندان هرگز اجازه نمي‌دهند در يارگيري سياسي با آنها ابزاري برخورد شود.

مدير كل روابط عمومي استانداري قم خبر داد:

راه اندازی بخش ايده ها و نظرات شهروندان در پايگاه اطلاع رسانی استانداری قم

سيد رضا طباطبايی مدير كل روابط عمومی استانداری قم از راه اندازی بخش ايده ها و نظرات در پايگاه اطلاع رسانی استانداری قم جهت دريافت پيشنهادات شهروندان قمی خبر داد و اظهار داشت: استفاده از نظرات و خرد جمعی از رويكردهای اصلی اين طرح می باشد.

تشکیل شورای مرکزی جمنا قم با 21 نفر ؛

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در قم اعلام موجودیت کرد

رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب از تشکیل و اعلام موجودیت این جبهه در قم خبر داد. این جبهه نشستی را با حضور 100 نفر از اعضای گروه‌های انقلابی قم برگزار کرد و شورای مرکزی خود را با حضور 21 نفر تشکیل داده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

سپاه پاسداران هیچ هراسی از ‌دشمنان‌ ندار‌د

مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم و رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی و جانشین سابق نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه پاسداران هیچ هراسی از ‌دشمنان‌ ندار‌د، گفت: امروز همه مقامات عراقی و سوری از سپاه پاسداران تشکر کرده و درخواست کمک دارند.

مدیرکل کمیته امداد استان قم:

یک ریال از پول مردم برای تشکیلات و حقوق پرسنل هزینه نمی شود

میرشکار با بیان این که کمیته امداد همواره درصدد این است که امانات مردم را درست هزینه کند، گفت: یک ریال از پول هایی که از مردم دریافت و در صندوق صدقات ریخته می شود بابت هزینه تشکیلاتی، حقوق پرسنل و تبلیغات صرف نشده و نمی شود.

آخرین اخبار