دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا:

ایران اسلامی جایگاه خوبی در سطح بین المللی دارد

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا اظهار داشت:پیروزی انقلاب اسلامی ایران شکاف بزرگی در جهان دوقطبی شرق و غرب ایجاد کرد و امروز ایران جایگاه خوبی در سطح بین المللی دارد.

آیت‌الله حسینی بوشهری در نماز جمعه قم:

دشمن با تبلیغات زهرآگین به دنبال تنها ماندن انقلاب است

امام جمعه قم حفظ غیرت دینی، مبارزه با ظالم، اجرای عدالت و حاکمیت آموزه‌های دینی را از اهداف عاشورا خواند و گفت: انقلاب ما برخاسته از عاشوراست و انقلابی که به اینجا رسیده نباید با تبلیغات زهرآگین دشمن تنها بماند که در این صورت دشمن وارد میدان می‌شود.

آیت‌الله سعیدی:

غدیر یک مفهوم مترقی و نجات بخش و روز اخوت و برادری است

امام جمعه قم گفت: عید غدیر روز یأس دشمنان، کفار، منافقان و شیاطین و غدیر یک مفهوم مترقی و نجات بخش، روز اخوت و برادری است.

اختصاصی قم‌نا/

جعل عنوان مدرک دانشگاه آکسفورد توسط اصلاح طلب قمی/ جلالی پرچم انگلیس را بالاتر از مدارک تمامی دانشگاه‌های ایران دانست

مصطفی جلالی از فعالان اصلاح طلب قم، پرچم انگلیس را از تمام مدارک دانشگاه‌های ایران بالاتر دانست. وی که در بیو اکانت‌های خود به دروغ نوشته دارای مدرک (Degree) از دانشگاه آکسفورد است؛ اظهارنظر فوق را در پاسخ به انتقادات یکی از کاربران پیرامون این جعل عنوان گفت.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم:

ورود دلالان از چالش های ساخت و ساز در قم است

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان قم گفت:ورود دلالان و افراد فاقد صلاحیت در امر ساخت و ساز از جمله چالش‌های این بخش است که برای برخورد با متخلفان نیازمند حمایت‌های دستگاه قضائی هستیم.

فرماندار قم:

۳۰۰ قلاده سگ ولگرد از دامشهر قم جمع‌آوری شد

فرماندار شهرستان قم گفت: پس از وقایع تلخ اخیر و مرگ دو کودک به علت حمله سگ‌های ولگرد، ۳۰۰ سگ بلاصاحب و ولگرد از سطح شهرک دامشهر قم جمع‌آوری شد.

با دستور استاندار قم صورت گرفت:

تشکیل کمیته تحقیق درخصوص حادثه آتش‌سوزی شهرک شکوهیه

استاندار قم با صدور پیامی ضمن همدردی با خانواده‌های داغدیده در حادثه آتش‌سوزی یکی از واحدهای صنعتی شهرک شکوهیه از تشکیل کمیته ویژه تحقیق درخصوص این حادثه خبر داد.

وعده عمل نشده وزیر ارشاد در پردیسان قم/

تکمیل مصلی پردیسان به کجا رسید؟!

در حالی که بیش از شش ماه است که از وعده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تکمیل مصلی پردیسان می‌گذرد؛ با این حال در این خصوص تا به امروز نه خانی آمده و نه خانی رفته است.

امام جمعه قم:

مستأجران با خیال راحت در خانه‌هایی که بر اساس سقف تعیین شده تمدید شده است نماز بخوانند

آیت‌الله سعیدی با اشاره به گرانی اجاره بها از صاحبان اماکنی که نسبت به مستأجران خود مدارا کردند تشکر کرد و گفت: با توجه به تعیین سقف افزایش اجاره بها در تهران به ۲۵ درصد و در شهرستان‌ها به ۲۰ رصد و با توجه به فتوای مقام معظم رهبری مستأجران می توانند با خیال راحت در خانه‌هایی که بر اساس سقف تعیین شده تمدید شده است نماز و عبادت خود را بدون اشکال انجام دهند.

آخرین اخبار

پربحث ترین ها

    پربیننده ترین ها