در ادامه رفتارهای غیر حرفه ای ورزش و جوانان قم ؛

ناظر مسابقات کشتی در قم کشف حجاب کرد، اداره ورزش و جوانان قم از خبرنگاران شکایت کرد!

در حالی که اداره کل ورزش و جوانان استان قم باید نسبت به بی حرمتی های صورت گرفته در مسابقات کشتی یادگار امام عذرخواهی کند، در اقدامی تعجب آور از خبرنگاران شکایت کرده است! این مهم در حالی انجام شده است که استاندار قم در نامه ای شكایت از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر و رسانه را ابتدا به خانه مطبوعات استان ارجاع کرده ، تا در كمیته فوق الذكر مطرح و رسیدگی شود.

عضو شورای اسلامی شهر قم عنوان کرد:

استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه حاشیه شهر قم برای دفن اموات

عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: مردم از نظر فرهنگی از دفن اموات خود در بقاع متبرکه استقبال می‌کنند و با وجود محدودیت‌ها تقاضا همچنان وجود دارد، با توجه به این گرایش می‌توانیم با ایجاد جذابیت‌های لازم از ظرفیت بقاع متبرکه حاشیه شهر قم برای دفن اموات استفاده کنیم.

پیشرفت 65درصدی مرکز تحقیقات هواشناسی کاربردی استان قم؛

پروژه ای در انتظار اعتبار و نگاه ویژه مسئولان استان قم

پروژۀ احداث مرکز تحقیقات هواشناسی کاربردی در سال 93 در زمینی به مساحت 10هزار متر مربع و 2700متر مربع زیر بنا در قم آغاز شد. این پروژه که با وجود مشکلات اعتباری و تخصیص بودجه به پیشرفت 65 درصدی، رسیده است، برای تکمیل و بهره برداری در انتظار اعتبار و نگاه ویژه مسئولان است.

آیت‌الله اعرافی:

قم به برند تجاری کردن علوم انسانی در کشور تبدیل شود

آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه برند شهر مقدس قم باید به سمت تجاری کردن علوم انسانی برود، گفت: کشور از جهت محتوای فرهنگی سالم تشنه است و در این زمینه حوزه علمیه اثرگذاری بزرگی دارد.

سرلشکر موسوی:

آمریکا تهاجم همه‌جانبه علیه ایران را پشتیبانی می‌کند /ارتش ایران آماده مقابله‌ در هر سطحی است

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه تهاجم همه‌جانبه علیه ایران را آمریکا پشتیبانی می‌کند، گفت: وجود رخنه در این دفاع همه‌جانبه نتیجه‌ای جز شکست در بر نخواهد داشت ، به‌کارگیری ترکیبی و ابداعی سبب شده ایران به یکی از قدرت‌های ناشناخته در جهان تبدیل شود.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

در چهار سال دولت قبل، نگاه به درون و استفاده از ظرفیت‌ها وجود نداشت

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: اگر به‌جای اینکه دولت بیاید اشتغال ایجاد کند و تولید داخلی را تقویت کند به هواپیما خریدن بپردازد قطعاً این تولید داخلی نخواهد بود و این در واقع نشان از این داشته که یک عزم جدی برای اقتصاد مقاومتی نیست.

آیت الله سعیدی:

تبلیغ ولایت امیرمؤمنان در رأس امر به معروف است/ مسلمانان در یک جبهه واحد علیه دولت میانمار قیام کنند

آیت الله سید محمد سعیدی امام جمعه قم با محکوم کردن جنایات علیه مسلمانان میانمار گفت: مسلمانان جهان صرف نظر از برخی اختلافات و مسائل سیاسی باید در یک جبهه واحد علیه دولت ظالم و قاتل میانمار قیام و اقدام کنند.

آيت الله جنتی در مسجد مقدس جمكران:

مجرمين فتنه بدترين مجرمين تاريخ انقلابند/گرسنه خوابيدن افراد برای نظام و انقلاب ننگ است

آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مجرمين فتنه بدترين مجرمين در طول تاريخ انقلاب اسلامي هستند و مملكت را هشت ماه در آشوب نگه داشتند و طوري وانمود كردند كه انقلاب و نظام در حال نابودی است.

وزیر ارشاد در قم:

من قمی هستم و قمی ها می توانند مرا نماینده قم در کابینه بدانند

دکتر سید عباس صالحی در جلسه شورای اداری استان قم گفت: من قمی هستم و مسئولان استان و مردم قم می توانند مرا نماینده خود در کابینه بدانند و تلاش خواهیم کرد با هماهنگی نمایندگان قم در مجلس در دولت دوازدهم رویدادهای خوبی برای این شهر که پایگاه انقلاب است رغم بخورد.

رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان قم:

اعتبارات استان قم در سال جاری با کسری قابل‌توجهی مواجه است

سید حسن رضوی رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان قم گفت: اعتبارات استانی امسال با کسری قابل‌توجهی مواجه است که ادارات باید در هزینه‌ها توجه ویژه‌ای را داشته باشند، چراکه در سال جاری نیز با شرایط سخت ۲ سال گذشته مواجه هستیم.

رئیس دفتر رئیس‌جمهور:

اولویت دولت دوازدهم رفع مشکلات معیشتی مردم است

محمود واعظی در دیدار با آیت الله نوری همدانی اظهار داشت : می‌دانیم که قشری از جامعه در معیشت خود با مشکلاتی مواجه‌اند و برای برطرف کردن این مشکل، لازم است که رونق اقتصادی در کشور ایجادشده و مشکل بیکاری جوانان به‌خوبی برطرف شود.

آیت‌الله نوری همدانی:

قلبا معتقدم یارانه باید برداشته شود/به عملکرد صداوسیما انتقاد داریم

آیت‌الله نوری همدانی با تاکید بر ضرورت صیانت از بیت‌المال، گفت: قلبا معتقدم یارانه باید برداشته شود. لازم است مردم قدرت کافی پیدا کنند و از سوی دیگر فرهنگ کار ایجاد شود تا دیگر پول بدون کار به کسی ندهند .

آیت‌الله مکارم شیرازی در دیدار با وزیر ارشاد:

مسئولین می توانستند معضل فضای مجازی را حل کنند اما نخواستند

آیت الله مکارم شیرازی در دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مجدد در خصوص آسیب های فضای مجازی تذکر داد و اظهار داشت: بیگانگان در فضای مجازی جنایت می کنند و به اشائیه مفاسد اخلاقی و فرهنگی دامن می زند که البته راه برون رفت از این مشکل وجود دارد اما مسئولین نخواستند که آن را حل کنند.

وزیر ارشاد در دیدار آیت‌الله اعرافی مطرح کرد

استفاده از ظرفیت آتش به اختیاری گروه‌های حوزوی در وزارت ارشاد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امیدواریم با تعامل سازنده با سازمان‌ها و مجموعه‌های وابسته به حوزه و اشخاص ارتباط خوبی بین حوزه و وزارت ارشاد برقرار کنیم.

آخرین اخبار