با وجود مخالفت قاطع شهردار قم در خصوص آغاز به کار اسنپ ؛

اسنپ از فردا وارد قم می شود! / پیوست امنیتی اسنپ در هاله ای از ابهام

اسنپ، سامانه هوشمند حمل‌‌ونقل درون‌شهری با وجود مخالف قاطع شهردار کلانشهر قم ، فعالیت خود را از تاریخ ۲۲ مهر ماه در شهر قم آغاز خواهد کرد ، پس از گسترش خدمات اسنپ در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز و مشهد اکنون قم ششمین شهری است که اسنپ فعالیت خود را در آن آغاز می‌کند.

استاندار قم:

یک‌سوم مردم قم دچار بیمارهای مختلف هستند

استاندار قم گفت: حدود یک‌سوم همشهریان ما در شهر مقدس قم دارای بیماری‌های مختلفی هستند که یکی از راهکارهای آن تقویت فرهنگ ورزش عمومی است ، ورزش یک چارچوبی است که بر سلامت روح و جسم می‌افزاید. ورزش یک نوع اقتصاد مقاومتی است، چراکه در این موضوع سلامت جامعه بیشتر می‌شود.

مسؤول دبیرخانه کانون های مساجد استان قم خبرداد؛

برگزاری بیش از ۹هزار برنامه فرهنگی در شش بخش در تابستان سال جاری

حجت الاسلام روحانی از برگزاری برگزاری بیش از ۹هزار برنامه فرهنگی در شش بخش به همت کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان قم در تابستان امسال خبرداد و گفت: برای اجرای این برنامه ها هیچ گونه بودجه رسمی از دولت دریافت نشده است.

رئیس شورای شهر قم مطرح کرد:

افزایش بافت فرسوده شهر قم به ۱۷۳۸ هکتار

عبدالله جلالی رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: ۱۱۳۸ هکتار از بافت شهری قم به‌عنوان بافت فرسوده انتخاب‌شده بود که ۶۰۰ هکتار نیز در بررسی‌های جدید به این مقدار افزوده‌شده که حجم بافت‌های فرسوده شهر را به ۱۷۳۸ هکتار رسیده است.

معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:

کیفیت آرد و نان بازار قم مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی و استاندارد است

احمدرضا سمیعی نسب معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: وزارت کشاورزی برای تولید گندم باکیفیت کشاورزان را آموزش داده و وظیفه دانشگاه علوم پزشکی و استاندارد نظارت ر کیفیت آرد و نان تولیدی است.

معاون دانشگاه علوم پزشکی قم:

با سودجویان عرصه سلامت در قم باید برخورد جدی شود

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم تأکید کرد: مداخلات گروه‌ها و افراد مختلف یکی از مسائل و مشکلاتی است که چند سالی است با آن مواجه هستیم، برخی با کار کردن بر روی اذهان جامعه، باورهای مردم را مورد خدشه قرار می‌دهند و سلامت مردم را نشانه گرفته‌اند که باید با سودجویان این عرصه برخورد جدی شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی :

دو برابر شدن قیمت بلیت اتوبوس‌ برای راهپیمایی اربعین مورد اعتراض نمایندگان است

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس دو برابر شدن نرخ بلیت اتوبوس‌های اربعین را مورد اعتراض و انتقاد نمایندگان مجلس خواند و گفت: اقدام وزارت راه و شهرسازی و مجوز این افزایش قیمت، ناصواب و نابجا بود.

مدیرکل هواشناسی:

مرکز تحقیقات هواشناسی قم در انتظار نگاه ویژه مسئولان است/ 50ایستگاه خودکار باران سنجی درقم

قم- ایرنا- مدیرکل هواشناسی قم با اشاره به اینکه استان نیاز جدی و مبرم به احداث مرکز تحقیقات هواشناسی دارد، گفت: این مرکز برای تکمیل و بهره برداری،در انتظار اعتبار و نگاه ویژه مسئولان است وامیدواریم تا پایان سال 96 به پایان برسد.

رئیس شورای اسلامی شهر قم:

کوتاهی در مسیر شهدا گناه نابخشودنی است

جلالی با تأکید بر ضرورت حفظ میراث شهدا گفت: همه مسئولان در درجه نخست وظیفه‌دارند که راه شهدا را ادامه دهند و قدردان خون شهدا باشند و مطمئناً مورد بخشودگی قرار نخواهیم گرفت درصورتی‌که در خدمت به مردم کوتاهی کنیم.

با حضور شخصیت های برجسته حوزوی؛

پیکر سه شهید گمنام در مدرسه معصومیه به خاک سپرده شد

امروز خاستگاه انقلاب روز متفاوتی را تجربه کرد. حوزه هیچ گاه بیستم مهرماه سال ۹۶ را از یاد نخواهد برد. روزی که علما و حوزویان با شور و شوق فراوان و در فضایی آکنده از معنویت پیکر بی نام و نشان سه شهید دوران دفاع مقدس را تشییع و در مدرسه معصومیه به خاک سپردند.

امام‌جمعه قم:

لبیک یا زینب (س) مدافعان حرم نشان از معرفت آنان به اهل‌بیت (ع) است

آیت الله سعیدی با بیان اینکه لبیک یا زینب (س) مدافعان حرم از اقصی نقاط دنیا نشان از معرفت آنان به اهل‌بیت (ع) است، خاطرنشان کرد: معرفتی که مسلمانان به اهل‌بیت (ع) دارند سبب اکرام آنان شده است ، باید نسبت به احکام دین امربه‌معروف و نهی از منکر کنیم اما این امر نباید با تندی صورت بگیرد.

رییس کنگره شهدای دانشجویی استان قم مطرح کرد :

به دنبال گسترش فعالیت های فرهنگی با رویکرد ایثار و شهادت هستیم

دکتر یوسفی با اعلام خبر برگزاری کنگره شهدای دانشجویی قم در 24 مهرماه 96 اظهار کرد: دانشگاه بهترین مکان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و برگزاری کنگره شهدای دانشجویی می تواند ماهیت مقاومت و جهاد را بیش از پیش برای نسل جوان کشور تبیین کند.

معاون شهردار قم مطرح کرد:

ضرورت دريافت مجوز از سازمان تاكسيرانی قم برای خدمات حمل و نقلی

ذاکریان با بیان اینکه اگر کسی می‌خواهد چنین خدماتی را ارائه کند باید تابع قوانین و مقررات باشد و تحت نظارت قرار گیرد گفت: بر اساس قانون هر کسی هر خدمت حمل و نقلی می‌خواهد در سطح شهر ارائه دهد باید مجوز لازم را از شهرداری و سازمان تاکسیرانی به نمایندگی از شهرداری دریافت کند.

مدیرکل سابق سازمان تامین اجتماعی استان قم:

752 هزار نفر در استان قم زیر پوشش خدمات تامین اجتماعی هستند

مدیرکل سابق سازمان تامین اجتماعی استان قم گفت: در زمان مدیریت قبلی در استان قم 350 هزار نفر عضو سازمان تامین اجتماعی بودند ولی امروز اکثر جمعیت فعال استان قم یعنی حدود 752 هزار نفر زیر پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند.

آخرین اخبار