گلایه های مربی اسبق تیم ملی کاراته کشور:

مدیران ورزشی قبر ورزش استان را کنده اند/ مسئولین ورزشی استان شومن‌های خوبی هستند

در ورزش قم یک اتاق فکر کارآمد وجود ندارد تا وضعیت فعلی را بهبود ببخشد. کسانی که سکان ورزش استان را در دست دارند مدیریت ورزش را یاد نگرفته‌اند، در عوض فیلم و شو بازی کردن را خوب یادگرفته اند و شومن های خوبی هستند. از نمایندگان مردم قم در مجلس شورای اسلامی انتظار می‌رود به وضعیت ورزش استان رسیدگی کنند.

آیت الله نوری همدانی:

مسئولان زودتر عاملان جنایت خیابان پاسداران را مجازات کنند

کی از مراجع تقلید شیعیان گفت: تقاضای ما از مسئولان این است که به جرائم مجرمان خیابان پاسداران تهران هرچه زودتر رسیدگی کرده و عاملان این جنایات را قصاص کنند.

آیت‌الله مکارم شیرازی:

مسئولان وقتى مى‌خواهند درباره عرفان‌هاى کاذب سخن بگویند مراقب تعبیرات خود باشند

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه بارها گفته‌ایم عرفان‌هاى کاذب سر از مسائل خطرناک دینى، اجتماعى و اخلاقى در مى‌آورند گفت: امیدواریم مسئولان وقتى مى‌خواهند درباره آن‌ها سخن بگویند مراقب تعبیرات خود باشند.

وضع فرش قم مساعد نیست؛

گره کور مشکلات بر فرش دستباف قم

در مواجهه با مشکلات پیش روی فرش، نکته مهم این است که اگر تدبیر‌ها در پیچ و خم اختلاف نظر‌ها و سلایق بماند آنچه از دست می‌رود و منسوخ می‌شود هنری است که هنرمندانش دلگرمی برای ادامه راه ندارند، آنچه امروز قالیبافان قمی رج به رج خلق می‌کنند تلفیق هنر است با خیل مشکلاتی که معیشتشان را به مخاطره انداخته است.

شهردار قم:

80 میلیارد تومان هزینه تملک املاک میدان مطهری است

شهردار قم گفت: تمام ملک‌های میدان مطهری برای تملک شناخته‌ شده که برای تملک آن به حدود 80 میلیارد تومان هزینه و بودجه نیازمندیم که هم شهرداری و هم آستانه مقدس در این موضوع دخیل هستند.

آیت‌الله وحیدی:

آیت الله خامنه‌ای در رهبری نظیر ندارند/ مواضع کروبی از روی بغض و عدم‌تعادل است

"من با آقای کروبی یک نسبت فامیلی هم دارم و در دوره‌ای استاد درس ایشان بودم. اجداد ایشان مال گلپایگان بودند و بعد منتقل شدند الیگودرز. انسان شلوغ و نامتعادلی است و مدیریت هم ندارد.تا لمعه(از دروس ابتدایی حوزه) هم بیشتر درس نخوانده است."

حجت الاسلام ذوالنور:

ناکامی نمایندگان دولت در متقاعد کردن نمایندگان مجلس/ رئیس جمهور موظف به پاسخگویی در مجلس است

نماینده مردم قم در مجلس گفت: نمایندگان دولت با حضور پر رنگ خود نتوانستند نمایندگان مجلس را قانع کنند، رئیس جمهور موظف است ظرف یک ماه با حضور در مجلس پاسخگوی سوال نمایندگان باشد.

پاسخگوی این بی تدبیری ها در استان کیست :

باشگاه صبای قم فرصتی که بدلیل بی تدبیری به تهدید تبدیل شد

بی تدبیری مسئولین و سو ء مدیریت در باشگاه صبا تا آنجا پیش رفت که متا سفانه پس از هشت سال هزینه های میلیاردی، این تیم که اسم قم را یدک می کشید در سراشیبی سقوط به دسته دوم کشورقرار گرفته است. براستی پاسخگوی این بی تدبیری ها در استان کیست؟؟؟

قاطعانه با مجرمین و آشوب‌طلبان حادثه پاسداران برخورد شود:

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواستار برخورد قاطع با مجرمین و آشوب‌طلبان

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با محکوم کردن شهادت پاسداران امنیت کشور توسط آشوب طلبان منحرف از نهادهای مسؤول خواست با در اولویت قرار دادن رسیدگی به این جنایت، قاطعانه با مجرمین و آشوب طلبان برخورد کردن و از خون پاک این جوانان و شهدای عزیز به خوبی پاسداری کنند.

آیت الله اعرافی مطرح کرد؛

ضرورت توجه ویژه مدیران و نهادهای حوزوی به منشور روحانیت/ راه اندازی مرکز مطالعات راهبردی حوزه

آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان این که حوزه علمیه و مشخصا حوزه قم قبل از 50 سالگی الهام بخشی یک اندیشه نو و تئوری جدید در باب حکومت و تمدن بوده است، اظهار داشت: این حوزه پدید آورنده یک انقلاب بزرگ به نام انقلاب اسلامی بود.

قائم مقام گروه جامعه شناسی مؤسسه امام خمینی(ره) :

بی‌رغبتی برای ازدواج در میان مردان جوان ما افزایش چشم‌گیری داشته است

سید حسین شرف الدین با بیان این که بی‌رغبتی در ازدواج صرفاً در خانم‌ها وجود ندارد، گفت: افزایش بی‌رغبتی خانم‌ها در ازدواج، شرایط و زمینه‌های تجرد در جامعه را فراهم می‌آورد اما این بی‌رغبتی برای ازدواج در میان مردان جوان ما نیز افزایش چشم‌گیری داشته است.

آیت الله علوی گرگانی:

هرکسی نمی تواند درباره اهل بیت قلم فرسایی کند

استاد برجسته درس خارج حوزه علمیه قم با تأکید بر لزوم داشتن صلاحیت‌های لازم در امر نگارش کتاب پیرامون اهل‌بیت(ع) عنوان کرد: مؤلفی که می خواهد در این زمینه وارد شود نیاز به شایستگی هایی دارد و هرکسی نمی تواند در مورد خاندان پیامبر قلم فرسایی کند.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی قم خبر داد:

راه اندازی کمپین حمایت از شهدای حادثه پاسداران در قم

سرهنگ صادقی گفت:کمپین مردمی حمایت از شهدای حادثه پاسداران توسط اساتید و دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی قم راه اندازی شده است ، مردم پشتیبان نیروی انتظامی بوده و همواره خواستار حفظ امنیت کشور هستند.

استاندار قم :

بودجه سال97 منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم با پیش بینی 262 میلیارد ریال تصویب شد

صادقی برنامه ریزی برای حفظ اموال و سرمایه های موجود در منطقه ویژه اقتصادی را ضروری دانست و تاکید کرد: باید برنامه ریزی لازم برای خرید تجهیزات مورد نیاز برای نگهداری، حفظ اموال و سرمایه های موجود در این منطقه ویژه اقتصادی به کار گرفته شود.

آخرین اخبار