جزئیات اعطای وام ۵ میلیونی خرید کالا با ضمانت یارانه نقدی

وقتی همه سرکاریم! / مردم به بانک ها مراجعه نکنند

حمیدرضا غنی آبادی مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی در حالی خبر از ارایه تسهیلات آسان تا سقف 5 میلیون تومان با وثیقه گذاری حساب یارانه ای خبر می دهد که بخش اعتبارات بانک‌ها با ابراز بی اطلاعی از این تسهیلات تاکید دارند که بخشنامه‌ای مبنی بر اعطای وام ۵ میلیونی خرید کالا با ضمانت یارانه نقدی به آنها اعلام نشده است!

هشدار رئیس پلیس فتای استان قم ؛

اطلاعات سفر خود را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک نگذاريد

سرهنگ علی موالی رئيس پليس فتا استان با اشاره به افزايش حجم سفرها در شروع فصل تابستان اظهار داشت: لازم است هموطنان قبل از اعزام به سفر به نکات هشداري پليس توجه کرده و آن را مد نظر قرار دهند.

معاون استاندار قم خبر داد:

الحاق ۱۰ هكتار از اراضی ملی به محدوده روستای خاوه برای واگذاری به ساكنان بومی

محسن بهشتی معاون امور عمرانی استاندار قم در ششمین جلسه کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان از الحاق ۱۰ هكتار زمین به محدوده روستای خاوه از توابع بخش كهك برای واگذاری به ساكنان بومی واجد شرایط و زوج‌های جوان خبر داد.

معاون شهردار قم:

طرح مکانیزه ساختن پل های عابر پیاده در قم در اولویت برنامه‌های شهرداری قرار دارد

علیرضا قاری قرآن معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم با اشاره به نیازمندی برخی ناطق شهر قم به طرح مکانیزه ساختن پل عابر پیاده اظهار داشت: طرح مکانیزه ساختن پل های عابر پیاده در قم در اولویت برنامه‌های شهرداری قرار دارد و میدان مطهری الویت اول این مهم خواهد بود.

پیکر مطهر 6 شهید مدافع حرم در قم تشییع می‌شود

مراسم تشییع و خاک‌سپاری پیکر مطهر 6 شهید مدافع حرم حضرت زینب(س) ساعت 17 عصر روز چهارشنبه 7 تیرماه به سمت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) تشییع و پس از اقامه نماز در قطعه 31 بهشت معصومه(س) به خاک سپرده می‌شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان قم مطرح کرد:

توليد امنيت نيازمند مشارکت آحاد مردم و همه دستگاه هاست

سرهنگ صادقي با بيان اينکه توليد امنيت نيازمند مشارکت آحاد مردم و همه دستگاه هاست، تاکيد کرد: هدف از اين نشست بررسی چگونگی توليد برنامه با رويکرد آموزش همگانی و بالا بردن سطح آگاهی مردم با جلب مشارکت همگانی و پخش از صداوسيمای استان است.

مدیرکل پزشکی قانونی قم خبر داد:

از رشد سه درصدی پرونده های صدمات ناشی از تصادفات تا کاهش ده درصدی پرونده های نزاع

دکتر صدیقی آخا با اشاره به خدمات کارشناسی صدمه های ناشی از نزاع در پزشکی قانونی قم اظهار داشت: در 2 ماه نخست امسال و سال گذشته به ترتیب یک هزار و 441 مورد و یک هزار و 610 مورد پرونده نزاع کارشناسی شده است که کاهش 10 درصدی داشته است.

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قم:

400 دستگاه اتوبوس نمازگزاران عید سعید فطر را در قم جابجا می کنند

مومنی موحد با اعلام خبر جابه جایی نمازگزاران از تمام نقاط شهر به سمت هسته مرکزی شهر جهت اقامه نماز عید سعید فطر اظهار داشت: بعد از پایان مراسم نیز اتوبوس های سازمان اطراف مصلای قدس مستقر هستند تا انتقال زائرین را انجام دهند.

آیت الله مکارم شیرازی :

والدین نسبت به آموزش صفات خوب به فرزندان اهتمام داشته باشند

مرجع تقلید شیعیان اظهار داشت: همانگونه که امام علی(ع) فرموده است آموختن ادب به فرزند دومین حق فرزند بر والدین است،والدین باید شجاعت، نوع‌دوستی و سایر صفات خوب را به فرزند خود آموزش دهند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم مطرح کرد:

اختصاص 203 میلیارد تومان تسهیلات برای 87 واحد صنعتی نیمه تمام

احمد ذاکری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در استان قم 203 طرح بالای 60 درصد نیمه تمام داشتیم که پرداخت تسهیلات به 87 مورد از آنها با میزانی بالغ بر 203 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است که امیدواریم بتوانیم این آمار را تحقق بخشیم.

پلی که همتی برای تمام شدنش نیست ؛

پل پردیسان درگیر و دار تملک اراضی / یک دهه برای راه‌اندازی یک پروژه

پروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی منطقه پردیسان نزدیک به یک دهه است برای تسهیل دسترسی مردم به پردیسان طراحی شده ، اما با گذشت این سال‌ها و رفت‌وآمد پیمانکاران و تأخیرهایی که در اجرای آن صورت گرفته، به یکی از نمادهای ناکارآمدی در عمران شهری قم تبدیل شده است.

یکشنبه عید فطر نیست ؛

ماه رمضان ۳۰ روزه است / 150 گروه استهلال برای رؤیت هلال ماه شوال در سراسر کشور اقدام می کنند

بیشتر کارشناسان و اهل فن نظرشان این است که هلال ماه شوال در غروب شنبه قابل رؤیت نیست و ماه رمضان 30 روزه خواهد بود. 150 گروه استهلال از غروب شنبه (مصادف با 29 ماه مبارک رمضان) برای رؤیت هلال ماه شوال در سراسر کشور اقدام می کنند.

عضو شورای اسلامي شهر قم مطرح کرد

توسعه نامتوازن شهری عامل بروز آسيب‌های اجتماعی

مصطفی ملایی اظهار داشت: جمعیت شهرها بر اثر مهاجرت و پدیده‌های دیگر به صورت نامتوازن توسعه پیدا می‌کند.وی خاطرنشان کرد: توسعه نامتوازن شهری سبب می‌شود مشکلات اجتماعی، فرهنگی، هویتی، اقتصادی، عمرانی و امنیتی ایجاد شود.

مدیر دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی قم خبر داد

راه‌اندازی واحد مراقبت در منزل مستقر در بیمارستان‌های قم

عزت الله براتی با اشاره به دستورالعمل اجرایی طرح مراقبت از بیمار در منزل اظهار داشت: وجود مراکز مشاوره و خدمات پرستاری در جامعه یکی از نیازها بود که متاسفانه عدم وجود این مراکز مشکلات بسیاری را به بار می‌آورد.

آخرین اخبار