یک روز با گردشگران اروپایی در حرم حضرت معصومه؛

گردشگران خارجی ؛ مبلغان جمهوری اسلامی

مارکوس نوجوان 14 ساله ای که از اسپانیا به همراه خانواده اش به ایران سفر کرده با انگیزه به توضیحاتی که در مورد حرم حضرت معصومه(س) گفته می شد گوش میداد، می گوید قبلا در مورد ایران مطالعه کرده ام ایران کشور زیبایی است وقتی به مدرسه بروم به همکلاسی هایم خواهم گفت که آنچه در مورد ایران تصویر می کنید اشتباه است .

رئيس پليس فتای استان قم هشدار داد:

سوء استفاده از حساب کاربری تلگرام پس از واگذاری سیم کارت

رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات استان از سوء استفاده حساب کاربري تلگرام پس از واگذاري سيم کارت افراد و هوشياري آنان در اين خصوص خبر داد و اظهار داشت: مردم برای جلوگیری از دسترسی به حساب تلگرام خود پس از واگذاری سیم‌کارت بايستي هوشيار باشند.

معاون شهردار قم :

آماده‌سازی ۱۵۰ هكتار پاركسوار ويژه نيمه شعبان

معاون شهردار قم با تاكيد بر اينكه براي نيمه شعبان امسال ۱۵۰ هكتار پاركسوار آماده‌سازی مي‌شود، گفت: ساخت و سازهای اطراف مسجد جمكران در حال افزايش است و در سال‌های آينده امكان دارد نتوانيم پاركسوارهای مورد نياز را داشته باشيم .

دادستان عمومی و انقلاب قم :

اجازه نخواهیم داد که قلم تفرقه در قم تیتر شود

مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم از صدور قرار مجرمیت برای روزنامه هتاک خبر داد و گفت: پس از انجام تحقیقات و تکمیل پرونده برای پرونده روزنامه اهانت کننده به منطقه نیروگاه قم قرار مجرمیت صادر شده و به دادگاه رفته است.

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی :

درحادثه آتش سوزی امروز قم شش نفر به صورت سرپایی مداوا شدند

معاون مرکز حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در آتش سوزی عصر چهارشنبه درکارگاه شارژ سلیندرهای گاز مایع در کمربندی امام علی (ع) چهار نفر از اهالی محل و دو نفر از نیروهای آتش نشانی آسیب های جزئی دیده که به صورت سرپایی مداوا شدند.

آیت‌الله کعبی:

قوه مجریه نیازمندمدیریت جهادی است/اشراف کامل حجت‌الاسلام رئیسی بر مسائل کشور

آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ازلحاظ مدیریت اجرایی رنج می‌برد، گفت: ما باید بتوانیم یک تغییر کلانی در مدیریت اجرایی کشور ایجاد کنیم چرا که قوه مجریه نیازمند مدیریت جهادی است.

مدیرکل تامین اجتماعی قم خبر داد؛

عدم تنفیذ بندو ماده 80 قانون برنامه پنجم در برنامه ششم توسعه

سید مجتبی موسوی مدیرکل تامین اجتماعی قم از عدم تنفیذ بند 'و' ماده 80 قانون برنامه پنجم در برنامه ششم توسعه خبر داد و گفت:کارفرمایان کارگاههای مشمول باید حق بیمه کارگران خود را بصورت کامل ( 30% حق بیمه) بپردازند و کارگاههای مشمول باید حق بیمه را کامل پرداخت کنند

قم در مسیر اهواز؛

حال هوای قم بحرانی است / هشدار را جدی بگیریم

وجود 400 هزار هکتار منطقه مستعد بیابان شدن، 105 هزار هکتار کانون تولید ریزگرد، دو هزار و 800 هکتار کانون فوق بحرانی، افزایش روزهای گرد و غباری به بیش از 110 روز و رسیدن شن‌های روان به 20 کیلومتری شهر قم هر عاقلی را نگران می‌کند از این رو همه باید این بحران را جدی بگیریم.

رئیس سازمان اوقاف:

مسابقات بین‌المللی قرآن کریم در ۵ بخش برگزار می‌شود

حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی محمدی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی بین‌المللی را در پنج بخش برگزار می‌کنیم، گفت: بخش‌های بزرگسالان، روشن‌دلان، بانوان و دانش آموزان دختر و پسر پنج‌بخشی هستند که قرار است مسابقات بین این افراد برگزار شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم:

استان قم ۱۲۰۰ تخت بیمارستانی دولتی دارد/ افتتاح ۲ بیمارستان تا پایان ۶ ماه نخست امسال

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قم با بیان اینکه ۱۸۰۰ تخت در بیمارستان‌های استان قم وجود دارد، گفت: هزار و ۲۰۰ تخت از تخت‌های بیمارستانی ما دولتی است که بیشتر آن‌ها فرسوده است و تا رسیدن به استانداردها فاصله بسیاری داریم.

معاون حرم حضرت معصومه(س):

برنامه‌ریزی‌های مربوط به نیمه شعبان در حرم مطهر انجام‌ شده است

محمدجواد جهانگیر زاده معاون اجرایی حرم حضرت معصومه(س) گفت: برنامه‌ریزی‌های مربوط به نیمه شعبان با دقت انجام‌شده و از روز اول ماه شعبان اجرایی می‌شود، بنابراین امیدواریم با کمک دستگاه‌های مربوطه خدمات بهتری به زائران ارائه شود.

استاندار قم تاكيد كرد:

جديت بيشتر مسئولان بخش كشاورزي به تغيير الگوي كشت و استفاده بهينه از منابع آب استان

سید مهدی صادقی استاندار قم با اشاره به ضرورت تغيير الگوي كشت و استفاده ي بهينه از منابع آب، از تلاشهاي مجموعه هاي مرتبط با اين مسئله قدرداني كرد و خواستار جديت و سرعت بيشتر در جهت نيل به اين هدف شد.

فرمانده انتظامی استان قم :

تامین امنیت فراگیر و آرمانی با بهره گيری از ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی

فرمانده انتظامي استان تاکيد کرد: باید از ظرفیت های اجتماعی و فرهنگی براي تامین امنیت فراگیر و آرمانی بهره گرفت ، ستگاه ها باید سهم خود را در ارتباط با امنیت و تولید امنیت آرمانی ایفاء کنند ، تامین و ایجاد امنیت فراگیر از مسیرهای فرهنگی و اجتماعی تحقق پیدا می کند.

رئيس مجلس شورای اسلامی:

امنيت پايدار نياز به مشارکت همگانی دارد

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل امنيتي مي تواند در آرامش مردم تاثير بگذارد، ورود به ساحت امنيت پايدار نياز به مشارکت همگاني دارد ، استان قم از مختصات خوب امنیتی در میان سایر استان‌ها برخوردار بوده و توجه بیشتر به این امر نیاز است.

آخرین اخبار