سرخط خبرها :

  ویژه برنامه اینترنتی «به وقت قم»/

  فیلم هفتمین قسمت از ویژه برنامه به وقت قم با موضوع «چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم

  در هفتمین جلسه از این گفت‌وگوها «نرجس نیازمند» و «محمد حسین مرادی» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  در گفت‌وگوی ویژه با دو نامزد انتخابات شورای شهر قم مطرح شد:

  نتایج شوم خودرومحوری/ اولویت شورای شهر قم برای دوره بعدی/ منوریل قم باید از پردیسان شروع می‌شد/ طرح‌های بدون پشتوانه ا ...

  ویژه برنامه اینترنتی به وقت قم با موضوع «چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم، از سوی پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) با همکاری پایگاه خبری قم‌فردا، پایگاه خبری نسیم قم و کانال خبر فوری قم برگزار شد.در ششمین جلسه از این گفت‌وگوها «روح‌الله امرالهی» و «سید محمدمهدی پیغمبرزاده» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  ویژه برنامه اینترنتی «به وقت قم»/

  فیلم پنجمین قسمت از ویژه برنامه به وقت قم با موضوع «چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم

  در پنجمین جلسه از این گفت‌وگوها «مجید اخوان» و «علیرضا عسگری» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  در گفت‌وگوی ویژه با دو نامزد انتخابات شورای شهر قم مطرح شد:

  عوارضی که دیوان عدالت ابطال کرده، چرا از مردم اخذ می‌شود؟ / شورای پنجم حتی یک سوال از شهرداری مطرح نکرد/ تحقیق و تفحص از ...

  ویژه برنامه اینترنتی به وقت قم با موضوع «چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم، از سوی پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) با همکاری پایگاه خبری قم‌فردا، پایگاه خبری نسیم قم و کانال خبر فوری قم برگزار شد. در چهارمین جلسه از این گفت‌وگوها «عبدالله جلالی» و «محمد عینی باهر» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  ویژه برنامه اینترنتی «به وقت قم»/

  فیلم چهارمین قسمت از ویژه برنامه به وقت قم با موضوع«چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم

  در چهارمین جلسه از این گفت‌وگوها «عبدالله جلالی» و «محمد عینی باهر» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  در گفت‌وگوی ویژه با دو نامزد انتخابات شورای شهر قم مطرح شد:

  برچسب‌ «انحصار طلبی» به شورای اصولگرایان غلط است/ شهردار باید روحیه تلاش و خستگی ناپذیر داشته باشد/ احزاب حق تعیین و تکل ...

  ویژه برنامه اینترنتی به وقت قم با موضوع «چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم، از سوی پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) با همکاری پایگاه خبری قم‌فردا، پایگاه خبری نسیم قم و کانال خبر فوری قم برگزار شد. در سومین جلسه از این گفت‌وگوها «محسن محرری» و «حسین زنجیرانی فراهانی» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  ویژه برنامه اینترنتی «به وقت قم»/

  فیلم سومین قسمت از ویژه برنامه به وقت قم با موضوع«چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم

  در سومین جلسه از این گفت‌وگوها «محسن محرری» و «حسین زنجیرانی فراهانی» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  ویژه برنامه اینترنتی «به وقت قم»/

  فیلم دومین قسمت از ویژه برنامه به وقت قم با موضوع«چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم

  در دومین جلسه از این گفت‌وگوها «سید مجتبی علامه» و «محمود مسگری» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  در گفت‌وگوی ویژه با دو نامزد انتخابات شورای شهر قم مطرح شد:

  مهمترین مشکل شهر مدیران غیربومی است/ تراکم‌فروشی بی‌حساب‌وکتاب در منطقه باجک قم/ حضور مهندسی شده افراد در لیست اصولگرایا ...

  ویژه برنامه اینترنتی به وقت قم با موضوع «چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم، شب گذشته از سوی پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) با همکاری خبرگزاری مهر و پایگاه خبری قم‌فردا برگزار شد. در دومین جلسه از این گفت‌وگوها «سید مجتبی علامه» و «محمود مسگری» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  ویژه برنامه اینترنتی «به وقت قم»/

  فیلم اولین قسمت از ویژه برنامه به وقت قم با موضوع «چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم

  در اولین جلسه از این گفت‌وگوها «حسن مالکی‌نژاد» و «سیدجواد اشرفی» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  در گفت‌وگوی ویژه با دو نامزد انتخابات شورای شهر قم مطرح شد:

  منابع توسعه اطراف جمکران نباید از بودجه شهر قم باشد/سقائیان‌نژاد نمره خوبی در شهرداری قم کسب کرد/ سرمایه‌داران از قم فرا ...

  ویژه برنامه اینترنتی به وقت قم با موضوع «چالش‌های مدیریت شهری» از نگاه نامزدهای انتخابات شورای شهر قم، شب گذشته از سوی پایگاه اطلاع رسانی خبرقم (قم‌نا) با همکاری خبرگزاری مهر و پایگاه خبری قم‌فردا برگزار شد. در اولین جلسه از این گفت‌وگوها «حسن مالکی‌نژاد» و «سیدجواد اشرفی» از نامزدهای شاخص ششمین انتخابات شورای شهر قم درخصوص چالش‌های مدیریت شهری و راهکارهای مقابله با آن به سوالات طراحی شده توسط کارشناسان پاسخ دادند.

  یادداشت